15. بهمن 1397 - 9:32   |   کد مطلب: 219568
کرمانشاه - ایرنا - دبیر هیات کشتی کرمانشاه از اعزام تیم منتخب بانوان کشتی استان به رقابت های کلاسیک قهرمانی کشور، گرامیداشت دهه مبارک فجر خبر داد.

به گزارش بازی دراز، منصور کیانی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این مسابقات با حضور تیم هایی از سراسر کشور فردا (جمعه - 13 بهمن) در خانه کشتی محمدبنا واقع در مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار می شود.
وی ادامه داد: مسابقات در اوزان 50، 55 ، 60 ، 65 ، 70 و 75 کیلوگرم برگزار و تیم کرمانشاه نیز با ترکیب کامل در این مسابقات حضور پیدا می کند.
کیانی یادآور شد: زهرا آزادی، زهرا دارابی، فاطمه شهبازی، شکوفه دارابی، ندا مرادی و سحر امیریان 6 کشتی گیر کرمانشاهی هستند که ترکیب تیم منتخب استان را در این رقابت ها تشکیل می دهند.
دبیر هیات کشتی کرمانشاه همچنین از مهسا صالحی و سپیده گل منصوری به عنوان سرمربی و مربی تیم کشتی بانوان کرمانشاه در مسابقات قهرمانی کشور یاد کرد.
وی در ادامه از دعوت داوود رشیدخانی کشتی گیر کرمانشاهی به اردوی تیم ملی نوجوانان ایران هم خبر داد و گفت: این اردو از 15 تا 25 بهمن برگزار می شود.
کیانی خاطرنشان کرد: رشیدخانی در وزن 65 کیلوگرم کشتی می گیرد و به جز وی کشتی گیر دیگری از خراسان رضوی هم به اردو دعوت شده است.
دبیر هیات کشتی کرمانشاه با بیان اینکه اردوی تیم ملبی به میزبانی مشهد برگزار خواهد شد، از امیر توکلی به عنوان سرمربی تیم ملی کشتی نوجوانان ایران یاد کرد.

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها