13. بهمن 1397 - 13:17   |   کد مطلب: 219555
بازی دراز1404:جشن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور امام جمعه و جمعی از مسئولان شهرستان سرپل ذهاب در روستای بزمیرآباد در بخش مرکزی این شهرستان برگزار شد.

به گزارش بازی دراز، حجت الاسلام جواد فاطمی نسب امام جمعه سرپل ذهاب ضمن گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و تسلیت ایام فاطمیه اظهار داشت: در زمان پس از زلزله مقام معظم رهبری با حضورخود نگاه و عنایت ویژه ای به منطقه دشت ذهاب داشت و نیروهای سپاه پاسداران با تمام تلاش و امکانات در منطقه مرزی و محروم مستقر شدند و با خدمات شبانه روزی خودشان خیلی از مشکلات زیرساختی دراثرزلزله که خسارات زده بود را برطرف کنند و این همان نگاه حاکمیتی جمهوری اسلامی است که تلاش می کند محرومیت ها را برطرف کند و به نوعی بین اقوام،مذاهب و اقلیت ها را در کنار هم قرار بدهد ، اتحاد، انسجام و همدلی که امروز شاهد آن هستیم باعث عزت،افتخار و امنیت شده است .

 

وی افزود: امروزه دشمنان به دنبال اختلافات قومیتی و مذاهبی و تفرقه افکنی هستند و ازاین رشد و پیشرفت و امنیت در انقلاب ناراحت است و از هر حربه و راهبردی برای خدشه دارکردن انقلاب اسلامی استفاده می کنند.

 

جانشین فرمانده سپاه ناحیه سرپل ذهاب سرهنگ مجتبی کاکایی در ابتدای مراسم ضمن خیرمقدم و گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و تسلیت ایام فاطمیه گفت: ایام ا... دهه فجر یاد آور حماسه جاوید آزادگی،عزم و اراده پولادین ملتی است که بر اساس تجدید ارزشهای فراموش شده اسلامی و انسانی بر محور حاکمیت دینی و ولایت صالحین و دین مداران آغاز شد.

 انتهای پیام/3033

 

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها