13. بهمن 1397 - 12:11   |   کد مطلب: 219554
بازی دراز1404:همزمان با دومین روز از دهه مبارک فجر، با حضور امام جمعه و جمعی از مسئولین شهرستان سرپل ذهاب زنگ انقلاب بصورت نمادین در هنرستان دخترانه زینبیه(س) این شهرستان طنین انداز شد.

به گزارش بازی دراز، حجت الاسلام جواد فاطمی نسب در این مراسم ضمن تسلیت ایام فاطمیه و گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت: چهل سال ازپیروزی انقلاب اسلامی می گذرد و چهار نسل در این انقلاب به نوعی تربیت شده و درحال تربیت هستند.

فاطمی نسب گفت: نسل اول انقلاب پدران شما دانش آموزان ،در کنار امام راحل(ره) در سال 57 انقلاب را آغاز و تثبیت کردند و بعد از آن در هشت سال جنگ تحمیلی مجاهدانه جنگیدند و نگذاشتند آب و خاک ما به دست دشمنان اجنبی بیفتد.

وی ادامه داد: نسل دوم بعد از هشت سال دوران دفاع مقدس شروع به بازسازی کشور کردند و زیرساخت ها را آماده کردند و مشکلات را تحمل کردند و انقلاب اسلامی یک رشد فزاینده ای داشت و در ادامه نسل سوم و چهارم انقلاب اسلامی که شما جوانان و نوجوانان هستید امروزه باید تلاش کنید که این انقلاب را پیش ببرید و حفظ و تقویت کنید.

ایشان تاکید کرد: تمام تلاش دشمن این است که نسل سوم و چهارم را در برابرانقلاب قرار دهند و دستاوردهای انقلاب را به نوعی تضعیف کنند و بین نسل جوانان و نوجوانان با انقلاب حاکمیت فاصله بیاندازند و دلسردی و دل زدگی ایجاد کنند اما دراین راستا باید این نسل های سوم و چهارم دستاورهای انقلاب را خوب بشناسند و برنامه ریزی داشته باشند که ان شالله این مشکلاتی که اگرهست به دست شما حل و فصل شود.

رئیس آموزش وپرورش سرپل ذهاب روح اله عباسیان درابتدای مراسم ضمن تسلیت ایام فاطمیه و تبریک چهلمین سالگرد شکوهمند انقلاب اسلامی در ابتدای مراسم ضمن خیرمقدم اذعان داشت: یادآوری این ایام نورانی در واقع یادآوری رشادت ها ، حماسه آفرینی ها،  فداکاری ها و شهادت طلبی های ملتی بزرگ و پرافتخار و پیرو ولایت و رهبری که با ایثار خون خود ثابت کرد که «خون بر شمشیر و حق بر باطل پیروز است.

وی آسایش،امنیت و آرامش حاکم برکشور ایران اسلامی را مدیون و مرهون خون پاک شهیدان انقلاب اسلامی خواند و تاکید کرد که جوانان و نوجوانان برای حفظ و تبلیغ دستاوردهای انقلاب اسلامی تلاش کنند.

 

انتهای پیام/3033

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها