13. بهمن 1397 - 10:13   |   کد مطلب: 219549
بازی دراز1404:به مناسبت دومین روز از دهه فجر و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی نمایشگاه مدرسه انقلاب با حضور امام جمعه، فرماندار،فرمانده سپاه و جمعی دیگر ازمسولین دستگاه های اجرایی شهرستان سرپل ذهاب در محل هنرستان دخترانه زینبیه این شهرستان افتتاح شد.

به گزارش بازی دراز، امروز دردومین روز از دهه فجرو به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی نمایشگاه مدرسه انقلاب  با حضور امام جمعه، فرماندار،فرمانده سپاه و جمعی دیگر ازمسولین دستگاه های اجرایی شهرستان سرپل ذهاب در محل هنرستان دخترانه زینبیه این شهرستان افتتاح شد.

 

روح اله عباسیان رئیس اداره آموزش وپرورش سرپل ذهاب در حاشیه افتتاح این آئین در گفتگو با خبرنگار ما  اظهار داشت: این نمایشگاه در سه بخش اصلی "دیروزما، امروزما و فردای ما" به مدت یک هفته در هنرستان زینبیه میزبان علاقمندان خواهد بود.

 

وی افزود: بخش "دیروز ما" این نمایشگاه با موضوع کارنامه سیاه پهلوی، اسوه های انقلابی، بخش " امروز ما" با موضوع آفتاب ولایت و ویژگی های رهبری، دیوار فریاد و استکبار ستیزی، موج پنجم جنگ نرم ،آسیب های اجتماعی و مجاهدین سایبری  و بخش " فردای ما" به موضوع انصار المهدی اختصاص پیدا کرده است.

 

 وی درپایان یادآور شد: در حاشیه این نمایشگاه صنایع دستی به عرضه فروش گذاشته شده است و اهدای کتاب صورت می گیرد و همچنین غرفه های با موضوع چهل برگ (دستاوردهای انقلاب در حوزه نظامی ،پزشکی،معنوی و...) و هویت بانوان مسلمان در معرض بازدید قرار گرفته است.

 

لازم به ذکراست، این نمایشگاه به همت اتحادیه انجمن دانش آموزی و اداره آموزش و پرورش  شهرستان سرپل ذهاب دایر شده است.

انتهای پیام/3033

تصاویر تکمیلی: 
لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها