10. بهمن 1397 - 11:41   |   کد مطلب: 219524
معاون استاندار کرمانشاه:
سند راهبردی نخبگان استان باید تدوین شود
کرمانشاه - ایرنا - معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه با اشاره به ظرفیت نخبگان استان، بر بومی سازی و برش استانی سند راهبردی نخبگان در استان تاکید کرد.

به گزارش بازی دراز، روابط عمومی استانداری کرمانشاه روز چهارشنبه به نقل از محمدابراهیم الهی تبار در شورای علمی بنیاد نخبگان استان کرمانشاه اعلام کرد: استعدادیابی، هدایت و پشتیبانی از نخبگان موجب بهره گیری هر چه بیشتر از این ظرفیت های فکری خواهد شد.
وی اظهار داشت: مشاهیر و نخبگان استان کرمانشاه جزئی از هویت مردم بشمار می روند و یکی از شاخص های سرزندگی و شادابی مردم شناساندن مشاهیر و تجلیل از آنهاست. استان کرمانشاه از لحاظ وجود الگوها و مشاهیر غنی است.
معاون استاندار کرمانشاه گفت: بنیاد نخبگان شاخص ها و ملاک های شناسایی افراد نخبه را به دستگاهها و گروه های مختلف در استان ارائه کند. این اقدام می تواند اندوخته ای قوی به وجود بیاورد و زمینه تجلیل و پرورش نخبگان را فراهم می کند.
الهی تبار افزود: بنیاد علمی نخبگان برش استانی و نسخه بومی سند راهبردی نخبگان کشور را تهیه کند تا نقش هر دستگاه و نهادی در آن معین شود. با این اقدام موضوع پرورش و پشتیبانی از نخبگان فراگیر می شود.
در این نشست طی حکمی از سوی معاون علمی و فناوری رییس جمهوری ، محمدابراهیم الهی تبار معاون سیاسی و امنیتی استاندار کرمانشاه به عنوان عضو شورای علمی نخبگان استان کرمانشاه معرفی شد.

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها