10. بهمن 1397 - 11:40   |   کد مطلب: 219523
کرمانشاه - ایرنا - استاندار کرمانشاه گفت: نرخ بیکاری در بدو ورود من به استان آزاردهنده و رو به افزایش بود. اما در یک سال اخیر با وجود مشکلات ناشی از زلزله، توانسته ایم رشد نرخ بیکاری را متوقف کنیم.

به گزارش بازی دراز، به گزارش ایرنا ، هوشنگ بازوند روز چهارشنبه در بازدید از اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه افزود: امیدواریم با حرکت و همراهی مردم و عمل به سند اشتغال استان، از پایان امسال سیر نزولی در نرخ بیکاری داشته باشیم و این مهم، دست یافتنی و میسر است.
وی اظهار داشت: اگر به سیاستهای اقتصاد مقاومتی ارائه شده از سوی مقام معظم رهبری و برنامه‌های دولت تدبیر و امید به خوبی عمل شود و مردم مثل همیشه پای کار باشند، از تنگنای تحریمهای اقتصادی به سلامت عبور خواهیم کرد. 
استاندار کرمانشاه افزود: «اشتغال» اساسا باید توسط سرمایه گذاران بخش خصوصی به وجود بیاید و مسئولان باید در این میان نقش تسهیل‌گر داشته باشند و موانع را از مسیر سرمایه گذاران بردارند. 
وی تاکید کرد: رفع موانع بروکراسی و تسریع در پاسخگویی در بررسی درخواستهای سرمایه گذاران باید از اولویتهای نظام اداری ما باشد.
بازوند گفت: جنگ اقتصادی دشمنان با توپخانه جنگ روانی و فرهنگی علیه ملت ایران راه اندازی شده است تا با ناکارآمد جلوه دادن نظام باعث دلسردی ملت شوند. اما اساس موضوع این است که اقتدار ملت و نظام ایران برای دشمنان ما آزاردهنده است.
وی در پایان با بیان اینکه تبلور زحمات و خدمات کارکنان اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در کارگروه اشتغال محسوس است، از تلاشهای مدیرکل سابق آقای یاوری و مدیرکل فعلی آقای عزیزی صمیمانه سپاسگزارم. 
استان کرمانشاه با 2 میلیون نفر جمعیت دارای نرخ بیکاری 18.2 درصد در پاییز امسال است.

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها