پربازدیدترین ها

سرویس: استانی کد خبر: 219386 ۱۰:۳۹ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۲

امام جمعه اهل سنت کرمانشاه:

مراقب توطئه دشمنان برای ایجاد اختلاف باشیم

امام جمعه اهل سنت کرمانشاه با انتقاد از کسانی که به اختلافات دامن می زنند، گفت: دشمنان عقیده و دین ما در آن سوی مرزها برای ایجاد اختلاف میان ما هم برنامه ریزی می کنند و هم هزینه های گزافی می کنند و اگر ما متحد و هوشیار باشیم سیلی محکمی خواهند خورد.

مراقب توطئه دشمنان برای ایجاد اختلاف باشیم

به گزارش بازی دراز،  ماموستا ملا محمد محمدی در خطبه های این هفته نماز جمعه در مسجد جامع شافعی کرمانشاه؛ با اشاره به اخلاص و ایمان یاران پیامبر (ص) و فداکاری و ایثار آنان برای پیشبرد اهداف اسلام، مطالعه زندگی و مجاهدت یاران پیامبر(ص) را به نمازگزاران توصیه کرد.
او گفت: ما باید با تمام وجود و به هر طریقی که توانایی داریم باید از این خود محافظت کنیم.
او تاکید کرد که نباید به بهانه مشکلات زندگی و معیشت ایمان و ارتباطمان با پروردگار را به فراموشی بسپاریم.
خطیب جمعه اهل سنت کرمانشاه در ادامه خطبه ها جولان بی حاصل مقامات آمریکایی ها در منطقه را از پیش شکست خورده دانست و افزود: ملت های منطقه بیدار شده اند و زمان انکه با تبلیغات گسترده رسانه ای افکار عمومی را به سوی خود جلب کنند، به پایان رسیده است.
امام جمعه اهل سنت کرمانشاه در ادامه خطبه های خود با توصیه به پیگیری مسائل از مجاری قانونی، مردم را از توجه به شایعات برحذر داشت و خواستار آن شد که با رسانه ها و افرادی که اخبار جعلی را رواج می دهند برخورد و امنیت روانی در جامعه حراست شود.
ماموستا محمدی با اشاره به مشکلات متعدد بر سر راه ازدواج جوانان و دغدغه خانواده ها و چاره اندیشی برای ساماندهی به مساله مهریه و آزادسازی زندانیان جوان مهریه، فرهنگ سازی در این زمینه و راهکار قانونی حمایتی را ضروری دانست.