22. دى 1397 - 9:47   |   کد مطلب: 219374
بازی دراز1404: سیدقاسم جاسمی باتاکید بر لزوم اعتماد به جوانان و واگذاری امورات کشور به آنها گفت :بسیج ظرفیت بزرگی برای حضور در عرصه فضای مجازی است که بایستی مورد استفاده قرارگیرد.

به گزارش بازی دراز، سیدقاسم جاسمی در گفتگو باخبرنگار ما با اشاره به سخنان رهبر انقلاب در جمع مردم قم اظهارداشت : جوانان در پیروزی انقلاب اسلامی حضوری فعال و پررنگ داشته و در دوران دفاع مقدس نیز دوشادوش سایر اقشارمردم به میدان آمده ودین خودرا به انقلاب واسلام ادا نمودند.

وی افزود : اغلب فرماندهان نظامی دوران دفاع مقدس و بسیجیان حاضر در میدانهای نبرد با دشمن از نسل جوان ونوجوان کشور بود .
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد : در دوران سازندگی نیز جوانان انقلابی کشور با تمام توان خود به میدان آمده ونقش مهمی در سازندگی کشور داشتند .
ایشان بااشاره به تاکید رهبر انقلاب برای بهره گیری از جوانان  ادامه داد : در هر برهه ای از انقلاب به جوانان اعتماد شده کارها به نحو احسن انجام شده است و امروز نیز طبق گفته رهبر انقلاب بایستی به جوانان اعتمادکرده و امورات کشور را به آنها محول نمود و درکنار آنها از تجربه بزرگان و پیشکسوتان نیز استفاده کرد .

جاسمی درادامه به آسیب و فرصتهای فضای مجازی درکشور اشاره کرد وگفت : فضای مجازی امروزه در بیشتر کشورهای جهان مورد استفاده قرارمی گیرد ویکی از مولفه های پیشرفت جوامع است .
وی افزود : فضای مجازی همچون یک شمشیر دولبه دارای فرصت و آسیبهای بسیاری است که باید سواد رسانه ای مردم را به روز کرد تا دراین فضا کمتر آسیب ببینند.
وی تصریح کرد : بنا به گفته رهبری فضای مجازی می تواند به مکانی برای جواب دندان شکن به دشمنان اسلام و انقلاب تبدیل شود.
این نماینده مجلس عنوان داشت : بسیج یک ظرفیت غیر قابل وصف برای حضور در فضای مجازی است که بایستی بابر نامه ریزی مناسب از این ظرفیت بزرگ استفاده کرد.

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها