18. دى 1397 - 12:25   |   کد مطلب: 219343
بازی دراز1404:عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس باتاکید بر لزوم توجه خانواده ها به آسیب شبکه های اجتماعی گفت : نهادهای فرهنگی کشور برای استفاده صحیح مردم وخصوصا جوانان ونوجوانان از فضای مجازی و شبکه های اجتماعی فرهنگسازی کنند .

به گزارش بازی دراز، سیدقاسم جاسمی درگفتگوباخبرنگارما بااشاره به انتشار فیلمی از اذیت و آذار دختر جوانی در یکی از شبکه های اجتماعی اظهارداشت : کلیپ انتشار یافته در شبکه های اجتماعی باعث متاثرشدن افکار عمومی جامعه گردید که لازم است دستگاه قضایی با این فرد به شدت برخورد نماید.

 

وی افزود : اینگونه حوادث به دلیل عدم آگاهی جوانان و خانواده های آنها از آسیبهای فضای مجازی است که متاسفانه باعث گرفتار شدن دخترهای جوان در دام برخی از مردان آزار دهنده می شود.

 

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس خاطرنشان کرد : بالابردن سطح آگاهی جامعه خصوصا قشر نوجوان از آسیبهای فضای مجازی می تواند تا حدود بسیاری از تکرار این اتفاقات در جامعه جلوگیری کند.

 

جاسمی تصریح کرد : فرهنگسازی در استفاده صحیح از شبکه های اجتماعی یکی از وظایف مهم نهادهای فرهنگی همچون ارشاد،صداوسیما و آموزش و پرورش است تا از سواستفاده افراد سودجو جلوگیری شود.

انتهای پیام/3033

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها