پربازدیدترین ها

سرویس: اجتماعی کد خبر: 219292 ۱۰:۴۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۵

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان سرپل ذهاب خبرداد:

برگزاری دوره تخصصی پایه پیش بیمارستانی درجمعیت هلال احمرسرپلذهاب

بازی دراز1404:رئیس جمعیت هلال احمر سرپل ذهاب گفت: دوره تخصصی پایه پیش بیمارستانی برای نجاتگران جمعیت هلال احمر در شهرستان سرپل ذهاب برگزار شد.

برگزاری دوره تخصصی پایه پیش بیمارستانی درجمعیت هلال احمرسرپلذهاب

به گزارش بازی دراز، شاهپورحیدری در حاشیه برگزاری این دوره آموزشی با اشاره به اهمیت آموزش درجمعیت هلال احمر گفت: با توجه به حیاتی بودن خدمات قابل ارائه به مصدومان انواع حوادث و سوانح قبل از رساندن آسیب دیدگان به مراکز درمانی و بیمارستانی، برگزاری دوره های توان افزایی پیش بیمارستانی ویژه مسئولین امداد و نجات و افراد نجاتگر و راننده های پایگاههای بین شهری هلال احمر از اهمیت بسزایی برخوردار است.

 

وی افزود: جمعیت هلال احمر با برگزاری این دوره‌ها نیروهای متخصص را برای خدمت‌رسانی در حوادث آموزش می‌دهد و نیروهای امداد و نجات هلال احمر که به نوعی، زیرمجموعه ای از نیروهای واکنش و اعزام سریع امدادی در انواع حوادث و سوانح احتمالی بشمار می روند علاوه بر توان ارائه خدمات مناسب باید اطلاعات کاربردی، مناسب و به روز در زمینه پیش بیمارستانی را داشته باشند تا در مراقبت از مصدومان بکار گیرند.

 

حیدری در پایان گفت: مهمترین هدف ما از برگزاری دوره، افزایش دانش عملیاتی و کارایی در عملیات امداد و نجات در سوانح و حوادث و بالا بردن توان مندی‌ها در انجام مراقبت‌ها و اقدامات پیش بیمارستانی است.

 

انتهای پیام/3033