پربازدیدترین ها

سرویس: اجتماعی کد خبر: 219259 ۰۹:۴۷ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۱

نماینده مردم قصر شیرین و سرپل ذهاب و گیلانغرب:

طرح مناطق آزاد تجاری در آینده دردستور کار جلسه علنی مجلس قرار خواهدگرفت /ایرادات شورای نگهبان برطرف شد

بازی دراز1404:نماینده مردم قصر شیرین و سرپل ذهاب و گیلانغرب مطرح کرد: ایرادات شورای نگهبان بر طرح مناطق آزاد تجاری رفع شده و در آینده در دستور کار جلسه علنی مجلس شورای اسلامی قرارخواهد گرفت .

طرح مناطق آزاد تجاری در آینده دردستور کار جلسه علنی مجلس قرار خواهدگرفت /ایرادات شورای نگهبان برطرف شد

به گزارش بازی دراز، فرهادتجری نماینده مردم قصر شیرین و سرپل ذهاب و گیلانغرب درگفتگوباخبرنگارما اظهارداشت: طرح مناطق آزاد و ویژه تجاری پس از تصویب در مجلس شورای اسلامی برای تایید نهایی به شورای نگهبان ارسال و پس از بررسی توسط شورای نگهبان برای رفع چند ایراد موجود به مجلس بازگردانده شده بود.

 

وی افزود : ایرادات شورای نگهبان بیشتر متوجه مناطق ویژه اقتصادی بود که درکمیسیون اقتصادی اکثر ایرادات مدنظر شورای نگهبان رفع گردید.

 

نائب رئیس کمیسیون اصل۹۰مجلس شورای اسلامی تصریح کرد : ایرادات گرفته شده بخاطر عدم وجود برخی مناطق ویژه در لایحه ارسالی دولت به مجلس بود وتوسط خود مجلس به لایحه دولت اضافه شده بود که مورد ایراد شورای نگهبان واقع شد البته این اقدام در گذشته مسبوق به سابقه بوده که توسط شورای نگهبان ایرادی گرفته نشده ومورد  تصویب واقع شده بود  ولی این بار مورد ایراد قرارگرفت.

 

تجری تصریح کرد : طرح مناطق آزاد تجاری و مناطق ویژه اقتصادی انشاالله درروزهای آینده در دستور کار جلسه علنی مجلس شورای اسلامی قرار خواهد گرفت تا پس از رفع ایرادات شورای نگهبان نیز تصویب گردد.