10. دى 1397 - 12:39   |   کد مطلب: 219248
به مناسبت یادواره جانباختگان زلزله ۲۱آبان در سرپل ذهاب:
مسابقات فوتسال جام ولایت در شهرستان سرپل ذهاب برگزارخواهد شد
بازی دراز1404:به مناسبت گرامیداشت یادوخاطره جانباختگان زلزله 21 آبان ماه سال گذشته در سرپل ذهاب یک دوره مسابقات فوتسال جام ولایت با شرکت 16 تیم به همت دفتر امام جمعه شهرستان سرپل ذهاب و اداره ورزش و جوانان این شهرستان برگزار خواهد شد.

به گزارش بازی دراز، به مناسبت گرامیداشت یادوخاطره جانباختگان زلزله 21 آبان ماه سال گذشته در سرپل ذهاب یک دوره مسابقات فوتسال جام ولایت با شرکت 16 تیم  به همت دفتر امام جمعه شهرستان سرپل ذهاب و اداره ورزش و جوانان این شهرستان برگزار خواهد شد.

 

در حاشیه جلسه برنامه ریزی و هماهنگی برگزاری این دوره ازمسابقات امام جمعه شهرستان سرپل ذهاب بااشاره به اهمیت و اثرات کاربرد ورزش در زندگی فردی و اجتماعی،اظهار داشت: توجه به نشاط در ورزش جوانان از اهمیت خاصی برخوردار است و می توان با ورزش و فغالیت های فرهنگی، شادابی و سلامتی را در بین خانواده های زلزله زده ترویج داد.

 

حجت الاسلام جواد فاطمی نسب افزود: شهرستان سرپل ذهاب دارای ظرفیت ها و پتانسیل های خوبی در حوزه ورزش است و جوانان این شهرستان در رده های شهرستانی، استانی و کشوری افتخارآفرین هستند از این رو نیاز به پشتیبانی و حمایت های لازم مسئولین در راستای فراهم سازی شرایط توسعه و گسترش ورزش دارند.

 

انتهای پیام/3033

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها