9. دى 1397 - 12:44   |   کد مطلب: 219231
بازی دراز1404:امام جمعه شهرستان سرپل ذهاب با بیان اینکه فتنه سال 88 در حوزه جنگ نرم یک سناریو پیچیده علیه ملت ما بود،گفت: مردم زیربارظلم و برنامه ها و اهداف دشمن نخواهند رفت و در حماسه تاریخی 9 دی با امام راحل(ره)، شهدا، آرمانهای انقلاب تجدید بیعت کردند و در خیابان ها حضور پیدا کردند و نگذاشتند دشمن به اهداف شوم خود نیز برسد.

به گزارش بازی دراز، حجت الاسلام جواد فاطمی نسب درمراسم بزرگداشت نهم دی "روز بصیرت و میثاق امت با ولایت" که با حضورمسئولین و اقشار مختلف مردم شهرستان سرپلذهاب برگزار شد، ضمن گرامیداشت این حماسه تاریخی اظهار داشت: مردم در خط ولایت رهبری هستند و هرساله نسبت به سال گذشته با نشاط بیشتراین روز را جشن می گیریم.

وی افزود: کشوری که پشتوانه مردمی دارد، دانشجویان آن آگاه هستند، حوزه علمیه آن زنده است ،جوانان آن وابسته به آرمانهای انقلاب اسلامی هستند و همه اصناف و مردم پشت سرولایت رهبری باشند جشن 40 سالگی که سهل است این انقلاب، کشور، نظام ضمن جشن پیروزی حزب الله در سراسر دنیا خواهند گرفت و وعده الهی مستضعفان در کره زمین غالب و پیروز خواهد شد.

 

وی ادامه داد: درفتنه سال 88 انقلاب سوم مردم ایران در یک نمونه تمام عیاراز احساس وظیفه دینی،عمل صالح ،بصیرت انقلاب ، رفراندوم ملی ،بیعت با رهبری و آرمانهای امام به صحنه آمدند و از انقلاب دفاع کردند.

 

فاطمی نسب با بیان اینکه فتنه سال 88 در حوزه جنگ نرم یک سناریو پیچیده علیه ملت ما بود و این جنگ نرم به مراتب پیچیده تر از جنگ سخت است ،گفت: مردم زیربارظلم و برنامه ها و اهداف دشمن نخواهند رفت و در حماسه تاریخی 9 دی با امام راحل(ره)، شهدا، آرمانهای انقلاب تجدید بیعت کردند و در خیابان ها حضور پیدا کردند و نگذاشتند دشمن به اهداف شوم خود نیز برسد.

 

وی در ادامه گفت: امروزه دشمن به دنبال این است که بین مردم و نظام و حاکمیت فاصله بیاندازد و اصل ولایت فقیه را نشانه گرفته است و لذا در این راستا مردم باید هوشیار و اگاه باشند همانطور که جامعه حزب الله بیدار است.

 

وی در پایان گفت: راه برون از مشکلات کنونی جامعه،اعتماد به جوانان، نخبگان ،دانشمندان و دانشجویان،مدیران انقلابی و ایجاد روحیه جهادی و امقلابی در مردم و مسئولین می باشد که باید الگو قرار گیرد.

انتهای پیام/3033

 

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها