پربازدیدترین ها

سرویس: ویژه کد خبر: 219231 ۱۲:۴۴ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۹

امام جمعه سرپل ذهاب:

فتنه سال 88 در حوزه جنگ نرم یک سناریو پیچیده علیه ملت ایران اسلامی بود

بازی دراز1404:امام جمعه شهرستان سرپل ذهاب با بیان اینکه فتنه سال 88 در حوزه جنگ نرم یک سناریو پیچیده علیه ملت ما بود،گفت: مردم زیربارظلم و برنامه ها و اهداف دشمن نخواهند رفت و در حماسه تاریخی 9 دی با امام راحل(ره)، شهدا، آرمانهای انقلاب تجدید بیعت کردند و در خیابان ها حضور پیدا کردند و نگذاشتند دشمن به اهداف شوم خود نیز برسد.

فتنه سال 88 در حوزه جنگ نرم یک سناریو پیچیده علیه ملت ایران اسلامی بود

به گزارش بازی دراز، حجت الاسلام جواد فاطمی نسب درمراسم بزرگداشت نهم دی "روز بصیرت و میثاق امت با ولایت" که با حضورمسئولین و اقشار مختلف مردم شهرستان سرپلذهاب برگزار شد، ضمن گرامیداشت این حماسه تاریخی اظهار داشت: مردم در خط ولایت رهبری هستند و هرساله نسبت به سال گذشته با نشاط بیشتراین روز را جشن می گیریم.

وی افزود: کشوری که پشتوانه مردمی دارد، دانشجویان آن آگاه هستند، حوزه علمیه آن زنده است ،جوانان آن وابسته به آرمانهای انقلاب اسلامی هستند و همه اصناف و مردم پشت سرولایت رهبری باشند جشن 40 سالگی که سهل است این انقلاب، کشور، نظام ضمن جشن پیروزی حزب الله در سراسر دنیا خواهند گرفت و وعده الهی مستضعفان در کره زمین غالب و پیروز خواهد شد.

 

وی ادامه داد: درفتنه سال 88 انقلاب سوم مردم ایران در یک نمونه تمام عیاراز احساس وظیفه دینی،عمل صالح ،بصیرت انقلاب ، رفراندوم ملی ،بیعت با رهبری و آرمانهای امام به صحنه آمدند و از انقلاب دفاع کردند.

 

فاطمی نسب با بیان اینکه فتنه سال 88 در حوزه جنگ نرم یک سناریو پیچیده علیه ملت ما بود و این جنگ نرم به مراتب پیچیده تر از جنگ سخت است ،گفت: مردم زیربارظلم و برنامه ها و اهداف دشمن نخواهند رفت و در حماسه تاریخی 9 دی با امام راحل(ره)، شهدا، آرمانهای انقلاب تجدید بیعت کردند و در خیابان ها حضور پیدا کردند و نگذاشتند دشمن به اهداف شوم خود نیز برسد.

 

وی در ادامه گفت: امروزه دشمن به دنبال این است که بین مردم و نظام و حاکمیت فاصله بیاندازد و اصل ولایت فقیه را نشانه گرفته است و لذا در این راستا مردم باید هوشیار و اگاه باشند همانطور که جامعه حزب الله بیدار است.

 

وی در پایان گفت: راه برون از مشکلات کنونی جامعه،اعتماد به جوانان، نخبگان ،دانشمندان و دانشجویان،مدیران انقلابی و ایجاد روحیه جهادی و امقلابی در مردم و مسئولین می باشد که باید الگو قرار گیرد.

انتهای پیام/3033