9. دى 1397 - 11:40   |   کد مطلب: 219230
بازی دراز1404: فرمانده سپاه ناحیه سرپل ذهاب با بیان اینکه ۹دی یک آزمون بزرگ برای کشوربود، گفت: هیچگاه سناریوهای دشمنان برای ضربه زدن به نظام و انقلاب به اهداف خود نخواهد رسید.

به گزارش بازی دراز، سرهنگ نجفعلی کرمی درمراسم بزرگداشت نهم دی "روز بصیرت و میثاق امت با ولایت" که با حضورمسئولین و اقشار مختلف مردم شهرستان سرپلذهاب برگزار شد،۹دی یک آزمون بزرگ برای کشورعنوان کرد و گفت: مردم سرپلذهاب همواره تحت امر ولایت بوده و در تمامی صحنه های انقلاب حضوری فعال دارند .

 

وی با بیان اینکه پیام حضور مردم در ۹ دی حمایت از انقلاب و ولایت بود، افزود: سناریو طراحی شده دشمن برای ساقط کردن انقلاب تا مردادماه سال ۱۳۹۷ با اقدام به موقع مردم، با شکست روبرو شد.

 

وی تاکید کرد: هدایت مقام معظم رهبری و بصیرت و ولایتمداری مردم در برابر توطئه های استکبار ایستاده است واجازه ضربه زدن به انقلاب را نخواهد داد و لذا مردم در تمام صحنه های انقلاب حاضر بوده و گوش به فرمان رهبری هستند.

 

فرمانده سپاه ناحیه سرپل ذهاب با یادآوری به اینکه ولایت و بصیرت مردم آتش فتنه سال 88 را خاموش کردند، تصریح کرد: فتنه سال ۹۶ هم با تجمع بصیر و هوشیار مردم باطل شد وهیچگاه سناریوهای دشمنان برای ضربه زدن به نظام و انقلاب به اهداف خود نخواهد رسید.

 

مردم ایران اسلامی در ایام بعد از زلزله به ندای رهبرانقلاب لبیک گفته و با تمام توان خود به یاری زلزله زدگان شتافتند و در این راستا امیدواریم دولت برای رفع مشکلات مردم زلزله زده سرپلذهاب و تسریع در بازسازی چاره اندیشی مناسبی انجام دهد.

 

انتهای پیام/3033

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها