پربازدیدترین ها

کد خبر: 219224 ۱۳:۰۷ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۸

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه خبرداد:

پایان بازسازی بقعه احمد بن اسحاق (ره) در سرپل ذهاب دربهمن ماه سال آینده

بازی دراز1404:مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه از پایان بازسازی بقعه احمد بن اسحاق (ره) در سرپل ذهاب دربهمن ماه سال آینده خبرداد.

پایان بازسازی بقعه احمد بن اسحاق (ره) در سرپل ذهاب دربهمن ماه سال آینده

به گزارش بازی دراز، حجت الاسلام آیت عباسیان در حاشیه بازدید از روند ساخت بقعه احمدابن اسحاق(ره) در سرپل ذهاب درگفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: با توجه به اینکه در زلزله آبان ماه سال گذشته آسیب جدی به بقعه احمدابن اسحاق و مصلی نماز جمعه شهرستان سرپل ذهاب وارد شد و به نظرکارشناسان مربوطه تصمیم برتخریب صددرصد شد و نیز طرح جدیدی برای ساخت بقعه نیز ارائه بدهیم.

وی افزود: مبنی برنظرامام جمعه سرپل ذهاب و بزرگان شهرستان تصمیم گرفته شد بقعه احمدابن اسحاق(ره) و مصلی نمازجمعه سرپل ذهاب درساختمانی بصورت تلفیقی ساخته شود.

 

وی تصریح کرد: بحث ساخت و ساز با محوریت ساخت مصلی و ساختمان بقعه پیش گرفتیم طرح بسیار خوبی آماده شده و تفاهم نامه ای بین سازمان اوقاف و امور خیریه، بنیاد مسکن و استاندارصورت گرفته است که هزینه های این طرح توسط این نهادها نیز تأمین شود.

 

وی درپایان گفت: به حمدالله کار زیرساخت های پروژه عمرانی ساخت بقعه احمد ابن اسحاق و مصلی نمازجمعه سرپل ذهاب انجام شده و امیدوارم تا بهمن ماه سال 98 شاهد افتتاح ساختمان بقعه و مصلی باشیم و این فرصتی برای مردم زجر دیده سرپل ذهاب و ارتقای فرهنگی سطح شهرمنشأ خبر و برکت باشد.

 

انتهای پیام/3033