26. مهر 1397 - 11:56   |   کد مطلب: 218584
بازی دراز1404:رئیس ستاد بازسازی مناطق زلزله زده استان کرمانشاه از ساخت و تکمیل ۱۴ هزار و ۷۹۰ واحد مسکونی زلزله زده خبر داد و بیان کرد: این واحدها درحال حاضر قابل بهره برداری هستند و پیش بینی می شود تا ۲۱ آبان این تعداد به ۲۱ هزار واحد برسد.

به گزارش بازی دراز، رضا خواجه ای در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: به ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده در مناطق زلزله زده پرداخت و اظهار داشت: از ابتدای وقوع زلزله تا کنون ۳۳ هزار و ۱۸۴ واحد پی کنی در این مناطق صورت گرفته است.

 

وی با بیان اینکه در این مدت همچنین ۳۱ هزار و ۵۳۰ واحد فونداسیون اجرا شده است،  افزود: همچنین ۲۰ هزار و ۹۷۵ واحد دیوار چینی، ۲۷ هزار و ۱۹۰ واحد اسکلت و ۲۱ هزار و ۶۹۰ واحد سقف تکمیل شده است.

 

رئیس ستاد بازسازی مناطق زلزله زده استان کرمانشاه از ساخت و تکمیل ۱۴ هزار و ۷۹۰ واحد مسکونی زلزله زده خبر داد و بیان کرد: این واحدها درحال حاضر قابل بهره برداری هستند و پیش بینی می شود تا ۲۱ آبان این تعداد به ۲۱ هزار واحد برسد.

 

خواجه ای با شاره به تسهیلات پرداختی به زلزله‌زدگان تصریح کرد: تا کنون ۲۵۲۰ میلیارد ریال تسهیلات بازسازی و کمک های بلاعوض به زلزله زدگان پرداخت شده است.

انتهای پیام/3033

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها