25. مهر 1397 - 11:20   |   کد مطلب: 218577
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کرمانشاه با بیان اینکه در استان مشکل کمبود برق نداریم گفت: برخی خاموشی ها به دلیل وزش باد و باران است.

به گزارش بازی دراز، 

 علیمراد مرادی مجد در گفتگو با خبرنگار بازی دراز، درباره خاموشی های رخ داده در برخی نقاط سطح شهر اظهار داشت: در ایام پاییز به دلیل برخورد شاخه های درختان با سیم های برق شاهد قطعی های کوتاه برق در برخی نقاط هستیم.

وی با بیان اینکه این قطعی ها به دلیل فصل پاییز و بارش باران است افزود: در صورت بروز مشکل نیروهای شرکت توزیع برق به سرعت نسبت به رفع آن اقدام می کنند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کرمانشاه با تاکید بر اینکه خاموشی های مذکور اگرچه کوتاه مدت است اما توسط نیروهای شرکت توزیع ثبت و بررسی می شود بیان کرد: در صورت تکرار قطعی برق موارد از طریق تماس با ۱۲۱ اطلاع رسانی شود.

وی تصریح کرد: در این فصل مشکل کمبود برق نداریم بلکه تنها از نظر آب و هوایی به دلیل بارندگی و برخورد شاخه های درختان با شبکه برق این مشکل ایجاد می شود.

مرادی مجد گفت: نیروهای این شرکت با همکاری شهرداری اقدام به شاخه زنی می کنند تا از قطعی برق در برخی مناطق به دلیل برخورد شاخه ها با کابل ها جلوگیری کنند.

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها