25. مهر 1397 - 9:44   |   کد مطلب: 218573
هشدار مخابرات به شهروندان:
فریب تماس های تلفنی مشکوک را نخورید
رئیس اداره روابط عمومی مخابرات کرمانشاه با هشدار به عموم مردم استان اعلام کرد: مخابرات کرمانشاه تحت هیچ عنوانی برای فروش سیم کارت و خدمات تلفن ثابت و اینترنت با شهروندان تماس تلفنی برقرار نمی کند.

به گزارش بازی دراز، سید کامبیز محجوب روز چهارشنبه از مردم خواست فریب تماس های تلفنی مشکوک برای ارائه خدمات تلفن ثابت ، تلفن همراه و اینترنت را نخورده و از دادن اطلاعات شخصی و یا آدرس خودداری کنند.

او اعلام کرد: به تازگی مشاهده شده افرادی در تماس با مشترکان تلفن ثابت و همراه اول، آنها را به دلیل خوش حسابی، برنده خدمات مختلف مخابراتی از جمله نصف قیمت بودن هزینه مکالمه، اینترنت رایگان، سیم کارت و ارتباط نصف قیمت بین الملل و سایر موارد اعلام می کنند. 

وی اظهار داشت: در حالی که مخابرات منطقه کرمانشاه برای اعلام خدمات و برندگان جشنواره های خود از کانال های اطلاع رسانی معتبر خود مانند سایت www.tck.ir و دفاتر فروش رسمی استفاده کرده و تماس تلفنی با مشترکین گرفته نمی شود. 

محجوب همچنین تأکید کرد: فروشندگان مذکور رابطه ای با همراه اول و یا مخابرات منطقه کرمانشاه نداشته و مشترکان نباید به اعتبار مخابرات و همراه اول، به آنها اعتماد کنند.

وی همچنین تصریح کرد؛ مشترکان برای اطلاع از برندگان طرح های تشویقی همراه اول و خرید سیم کارت می توانند از طریق فروشگاه های زنجیره ای همراه اول ، دفاتر خدمات مشترکین و پورتال این اپراتور به نشانی www.mci.ir ، اقدام به خرید سیم کارت با قیمت مصوب کنند.

استان کرمانشاه 2 میلیون نفر جمعیت در 32 شهر و 2 هزار و 622 روستا دارد.

در استان کرمانشاه 590 هزار تلفن ثابت مشغول به کار و یک میلیون و 800 هزار شماره تلفن همراه نیز فعال است.

اکنون 88 درصد جمعیت استان زیرپوشش خدمات همراه اول است.

ضریب نفوذ تلفن ثابت در استان کرمانشاه نیز 34 درصد یعنی از هر 100 نفر جمعیت استان 34 نفر از تلفن ثابت استفاده می کنند.

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها