14. مهر 1397 - 9:38   |   کد مطلب: 218467
بازی دراز1404:به مناسبت هفته نیروی انتظامی، آئین صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی در محل ستاد فرماندهی انتظامی شهرستان سرپلذهاب برگزار شد.

به گزارش بازی دراز، حجت السلام جواد فاطمی نسب در این مراسم ضمن اشاره به فرمایشات مقتم معظم رهبری(مدظله العالی) گفت: نظم و امنیت که توسط نیروی انتظامی در کشور شکل می گیرد باعث آبروی انقلاب و نظم است و لذا امیدواریم همه در کنار هم سرباز شایسته ای برای نظام باشیم.

وی افزود: نیروی انتظامی از شب حادثه و بحران زلزله در شهرستان سرپل ذهاب پا به پای نیروهای مسلح نگذاشتند مشکلات در شهرستان مضاعف شود و مردم از عملکرد آنان راضی است.

 

امام جمعه شهرستان تصریح کرد: نقش آفرینی ،اتحاد ،همدلی نیروی های نظامی و انتظامی درخیلی مهم است زیرا که دشمن تلاش می کند بین نیروهای مسلح اختلاف افکنی کند و بین مردم و نیروهای مسلح فاصله بیاندازد.

 

وی ادامه داد: عملیات تروریستی که در اهواز شکل گرفت و دشمن پرسنل نیروی های سپاه و ارتش را به رگبار بست ناشی ازاین است دشمن با هویت انقلاب اسلامی ایران مخالفت دارد و دراین راستا ارتش و سپاه با اقتدار موشکی جواب دندانشکن دشمنان و گروهک های تروریستی را دادند.

انتهای پیام/3033

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها