27. شهريور 1397 - 10:50   |   کد مطلب: 218220
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه گفت: بر اساس آمار سال تحصیلی۹۷-۹۶ استان کرمانشاه بیش از ۱۷ هزار دانش آموز از تحصیل بازمانده اند.

به گزارش بازی دراز، 

مجید یزدان پناه در گفتگو با خبرنگار مرصاد با اشاره به آمار دانش آموزان بازمانده از تحصیل اظهار داشت: ۱۷ هزار و ۱۷۵ دانش آموز بازمانده از تحصیل در سطح استان وجود دارد که شش هزار و ۳۳۳ نفر پسر و بقیه آن دختر هستند.

وی با بیان اینکه این محصلان در گروه های سنی ۶ تا ۱۱ سال، ۱۲ تا ۱۴ و نیز ۱۵ و ۱۶ سالگی هستند، افزود:شهرستان کرمانشاه با هفت هزار و ۹۳۴ دانش آموز و قصرشیرین با ۱۷۰ محل بیشترین و کمترین بازمانده از تحصیل را دارند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه بیان کرد: ۸۰۰ دانش آموز در اسلام آباد، ۲۵۳ نفر در پاوه، ۹۲۶ دانش آموز در ثلاث باباجانی، یک هزار و چهار دانش آموز در جوانرود، ۴۷۰ نفر در دالاهو، ۳۷۱ دانش آموز در روانسر، یک هزار و ۶۵ نفر در سرپل ذهاب، یک هزار و ۵۴ دانش آموز در سنقر، ۷۲۷ نفر در صحنه، ۷۴۸ دانش آموز در کنگاور، ۲۰۲ نفر در گیلانغرب و یک هزار و ۴۵۱ نفر در هرسین نیز بازمانده از تحصیل هستند.

وی عنوان کرد: ۷۷۹ دانش آموز۶ ساله بازمانده از تحصیل در استان وجود دارد که ۴۱۵ نفر آنان پسر است.

یزدان پناه از وجود ۲ هزار و ۹۸۸ نفر بازمانده از تحصیل در رده سنی ۶ تا ۱۱ سال خبر داد و گفت: پنج هزار و ۳۰۰ دانش آموز ۱۲ تا ۱۴ ساله و هشت هزار و ۱۰۸ دانش آموز ۱۵ و ۱۶ ساله بازمانده از تحصیل در سطح استان داریم.

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها