23. شهريور 1397 - 12:50   |   کد مطلب: 218177
بازی دراز1404:فرماندار سرپل ذهاب نقش مهم بهورزان در بحران زلزله در شهرستان راموثر دانست و گفت::خانه بهداشت و بهورزان مهمترین بخش عرصه سلامت هستند .

به گزارش بازی دراز، فرماندار سرپل ذهاب محبت جمالی نیا در دیداری با بهورزان شبکه بهداشت شهرستان سرپل ذهاب اظهار داشت: بی شک یکی از مهمترین و اصلی ترین عوامل موفقیت کنترل بیماری های خطرزا در این شهرستان زلزله زده، توجه به نظام شبکه ای است که در آن خانه بهداشت به عنوان اولین و اصلی ترین سطح ارائه خدمات بهداشتی، جهت پیشگیری نوع اول قرار گرفته است و اگرهم به صورت محدود به درمان توجه دارد، باز هم در راستای پیشگیری است.

وی افزود: بی تردید بهورزان به عنوان سنگرداران خط اول ارائه خدمات ودستیابی به همه پیشرفتهای نظام سلامت در مواقع بحران در سرپل ذهاب نقشی مهمی داشته است و نتیجه تلاش این عزیزان در همه عرصه های مشهود است.

 

نماینده مردم سرپل ذهاب در مجلس شورای اسلامی در ادامه گفت: در حوزه بهداشت و درمان اقدامات خوبی در مواقع بحران زلزله انجام شد و از بهورزان به عنوان خط مقدم سلامت جامعه نام برد و از تلاش بهورزان استان در جریان زلزله اخیر قدردانی کرد.

تجری گفت: به واسطه تلاش بهورزان خدمات رسانی بسیار خوبی به مردم روستاهای مناطق زلزله زده ارائه کردند که جای قدردانی دارد.

رئیس شبکه بهداشت ودرمان سرپل ذهاب در پایان ایثار و فداکاری بهورزان را در بحران زلزله قابل تقدیر دانست و گفت:بهورزان با هدف حفظ و ارتقای سلامت مردم و کسب رضایت الهی خدمت میکنند، تلاش‌ بهورزان‌ در دور افتاده ‌ترین ‌روستاها موجب‌ می ‌شود خدمات‌ بهداشتی‌ لازم‌ به‌ روستائیان ‌ارایه‌ گردد.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها