28. مرداد 1397 - 11:06   |   کد مطلب: 217492
بازی دراز 1404:رئیس اداره دامپزشکی شهرستان شیراز گفت: از ابتدای امسال تا کنون ۵۴ واحد متخلف بهداشتی در شیراز پلمپ شد.

به گزارش بازی دراز، به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز؛ عبد الرضا وفا رئیس اداره د امپزشکی شهرستان شیراز از پلمب ۵۴ واحد متخلف بهداشتی شامل رستوران، فست‌فود، قصابی، مرغ‌فروشی و سایر مراکز عرضه فرآورد ه‌های خام د امی از ابتد‌ای امسال تا کنون به علت تخلف بهد اشتی خبر د اد.

وی افزود: پرونده این متخلفان به دلیل تهدید بهداشت عمومی به داد سرا ارسال شده است.

وفا با اشاره به همکاری دستگاه قضایی و نیروی انتظامی تشدید نظارت‌ها را جد‌ی دانست و گفت: دامپزشکی با هر چیزی که سلامت مرد م را به خطر بیاندازد، برخورد می‌کند.

مسئول نظارت بر بهداشت مواد غذایی و عمومی اداره د امپزشکی شهرستان شیراز هم اظهار کرد: مستندات و تصاویر تخلفات محرز تمامی رستوران‌ها و فست‌فود‌هایی که د رد و هفته اخیر با اخذ د ستور قضایی پلمب شد ه، به منظور شفاف‌سازی برای شهروندان منتشر می‌شود.

دولت خواه افزود : عکس‌های مربوط به گوشت‌های مصرفی این واحد‌ها نشانگر سهل‌انگاری و تخلف متصد یان واحد‌های مربوطه در شیراز بود ه و با توجه به پلمب شدن پس از چندین بار تذکر پروند ه آن‌ها به مراجع قضایی ارسال شد ه است.

وی یاد آور شد : پرونده ۵ رستوران و فست‌فود معروف شیراز با کشف، ضبط و معدوم‌سازی ۶۳۱ کیلوگرم گوشت قرمز، مرغ و سایر فرآورد ه‌های خام د امی فاسد و غیرقابل مصرف با ارائه مستندات به داد سرا ارجاع شد.

مسئول نظارت بر بهداشت مواد غذایی شهرستان شیراز تصریح کرد: ۳ مورد از این اماکن متخلف به دلیل تهدید جد‌ی سلامت عموم پلمب شد.

دولت خواه بیان کرد: سامانه ۱۵۱۲ برای اعلام تخلفات و گزارش‌های مردمی مربوط به دامپزشکی فارس است.

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها