28. مرداد 1397 - 10:52   |   کد مطلب: 217490
رئیس پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان خبر داد
دستگیری متهم به قتل جوان 35 ساله درخاش
بازی دراز 1404:رئیس پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان از دستگیری متهم به قتل جوان 35 ساله در کمتر از سه روز در شهرستان خاش خبر داد.

به گزارش بازی دراز، ابراهیم ملاشاهی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زاهدان اظهار کرد: ساعت 23:00 بیست و چهارم مردادماه در پی گزارش یک فقره مرگ مشکوک در یکی از روستاهای تابعه شهرستان خاش بلافاصله ماموران پاسگاه انتظامی ایرندگان برای بررسی موضوع وارد عمل شدند.

وی افزود: بررسی های اولیه پلیس بیانگر این امر بود که مردی 35 ساله به نام یعقوب توسط 6 سرنشین مسلح دو دستگاه سواری پراید به ضرب چندین گلوله جان باخته است.

رئیس پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان بیان داشت: کارآگاهان دایره مبارزه با جرائم جنایی با همکاری ماموران پاسگاه انتظامی ایرندگان پس از هماهنگی قاضی ویژه قتل تحقیقات میدانی گسترده ای را برای دستگیری متمهان آغاز کردند.

وی ادامه داد: تیم رسیدگی کننده با استفاده از سرنخ های بجامانده و یک سری تحقیقات گسترده میدانی در کمتر از سه روز از زمان گزارش اولیه متهم اصلی این پرونده را شناسایی و در اقدامی ضربتی و غافلگیرانه در مخفیگاهش دستگیر کردند.

ملاشاهی تصریح کرد: متهم به قتل در بازجوئی های اولیه به قتل جوان در پی اختلافات قبلی با مقتول با استفاده از یک قبضه کلاش اعتراف که با توجه به اطلاعات بدست آمده تحقیقات برای دستگیری همدستان متواری او ادامه دارد.

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها