25. مرداد 1397 - 11:40   |   کد مطلب: 217425
بازی دراز1404: به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان به کشور مراسم بزرگداشتی با حضور اقشار مختلف مردم وجمعی از آزادگان و مسئولان در حسینیه سپاه ناحیه شهرستان سرپل ذهاب برگزار شد.

به گزارش بازی دراز، سرهنگ نجفعلی کرمی درآیین سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی به کشور در شهرستان سرپل ذهاب اظهار داشت: آزادگان برای دفاع از آرمانها و ارزشهای انقلاب اسلامی سالهای زیادی، اسارت،درد وشکنجه را در اردوگاه های عراق تحمل کردند اما با پایداری خود حتی در دوران اسارت به کشور ونظام اسلامی کمک کردند تا به پیروزی نهایی برسد.

وی افزود: آزادگان با صبر و ایستادگی خود عزت و اقتدار را برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به ارمغان آوردند و اکنون عزّت، اقتدار و آرامش و آسایش امروز ما مرهون خون شهدا، جانفشانی جانبازان و صبوری آزادگان است.

 

فرمانده سپاه ناحیه سرپل ذهاب تصریح کرد: دربرهه ای از این زمان به مدیریت جهادی مسئولین و دولتمردان کشورمان به همراه مردم نیاز داریم و پیرو فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) آمریکا و استکبارجهانی هیچ غلطی نمی توانند بکنند و به این صورت نیست که به سادگی یک عده ای از دشمنان داخلی و استکباربا متعهد کردن مثلث شومی که دارند بتوانند مشکلاتی برای جامعه ما پیش بیاورند.

 

وی تاکید کرد: دراین موقیعت زمانی نیاز داریم ما مسئولین و شما رزمندگان و خانواده های معظم شهدا برای نسل سوم و چهارم انقلاب اسلامی رشادت ها و ایستادگی و استقامت آزادگان و فرهنگ جهاد و شهادت را بازگو کنیم تا بدانند بعد از 40 سال از پیروی انقلاب اسلامی، کشور ما با قدرت درجهان ایستادگی دارد.

 

همچنین دراین مراسم که در حسینیه سپاه ناحیه سرپل ذهاب برگزار شد جمعی از آزادگان هشت سال دفاع مقدس  به بیان خاطرات از دوران اسارت خود پرداختند.

 

انتهای پیام/*

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها