22. مرداد 1397 - 12:38   |   کد مطلب: 217363
بازی دراز1404: به مناسبت گرامیداشت هفته خبرنگار فتح اله حسینی نماینده دوره نهم مردم سرپل ذهاب در مجلس شورای اسلامی با اعضای پایگاه خبری بازی درازدیدار و گفتگو کرد.

به گزارش بازی دراز، فتح اله حسینی نماینده دوره نهم مردم سرپل ذهاب در مجلس شورای اسلامی دردیدار با خبرنگاران پایگاه خبری بازی دراز ضمن قدردانی از عملکرد این پایگاه خبری در انعکاس اخبار موثق در زمان بحران زلزله سرپل ذهاب اظهار داشت: خبرنگاران وجدان‌های بیدار جامعه و تصویرگران زمان هستند که با نگاه جامع و دقیق به مسائل جامعه، رویداد‌ها و فرآیند‌ها را نقد می‌کنند.

وی عملکرد جامعه رسانه را نیز رضایت بخش خواند و خواستار فعالیت گسترده در سطح ملی شد و گفت: از اهتمام خبرنگاران در اطلاع رسانی مشکلات و کم و کاستی ها در استان و همچنین پوشش بی نظیر زلزله کمال تشکر را دارم.

 

وی تاکید کرد: تلاش بی‌دریغ خبرنگاران که بی‌تردید باپویایی و توسعه هنر همراه است را پاس می‌داریم و امید که بیشتر و بهتر از پیش، برای توسعه شهرستان سرپل ذهاب پاسخگوی خبرنگاران باشیم.

 

لازم به ذکراست در پایان به جهت تلاش‌های بی‌وقفه پایگاه خبری بازی دراز درعرصه اطلاع‌رسانی و آگاهی‌بخشی عمومی از اعضای خبری تقدیر بعمل آمد.

 

انتهای پیام/*

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها