24. تير 1397 - 11:53   |   کد مطلب: 216886
بازی دراز 1404 : فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه گفت : شهداء بهترین نمونه برای زمان شناسی وعمل به هنگام می باشند که در بهترین زمان ممکن جا خود را فدای اسلام وقرآن وحفظ انقلاب کردند .

به گزارش بازی دراز، سردار بهمن ریحانی در دیدار باخانواده معظم شهدای سرپلذهاب اظهارداشت : شهداء مظهر ایثار وشجاعت وشهامت هستند و با جانفشانی خود در دفاع از اسلام وانقلاب امنیت واقتدار امروز جمهوری اسلامی را رقم زدند.

وی افزود : شهداء بهترین نمونه برای زمان شناسی وعمل به موقع وبه هنگام هستند و توانستند در بهترین زمان ممکن جان خود را فدای دین اسلام کنند.

ایشان بابیان اینکه خانواده های معظم شهداء بهترین یادگاران دفاع مقدس هستند اذعان داشت : خانواده های معظم شاهد وایثارگر گنجینه ای از خصوصیات شهدای گرانقدر دوران دفاع مقدس هستند که باید برای استخراج این گنیجنه عظیم با آنها دیدار و گفتگو کرد .

ریحانی تصریح کرد : دیدار با خانواده های شهداء مایه دلگرمی و تقویت روحیه مسئولین خواهد شد لذا لازم است دیدار با این عزیزان در برنامه کاری مسئولین قرارگیرد.

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) در معیت جمعی از مسئولین شهرستان با حضور در منزل خانواده شهید حیدر رستمی ضمن گفتگو با این عزیزان آنها را مورد تفقد ودلجویی قرارداد.

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها