23. تير 1397 - 12:58   |   کد مطلب: 216876
بازی دراز 1404 :فرماندار شهرستان سرپلذهاب گفت : حضرت معصومه(س) الگوی مناسبی درزمینه حجاب وعفاف اسلامی برای دختران است که باید به درستی به جامعه معرفی شود تا چراغ راه مردم برای رسیدن به سعادت باشد.

به گزارش بازی دراز، محبت جمالی نیا درگفتگو با خبرنگار ما اظهارداشت : حضرت معصومه (س) شخصیت بسیار والایی دارد و درروز قیامت ازمقام شفاعت برخوردار است ومی تواند مردم رادرنزد پروردگار شفاعت کند.

وی افزود : این بانوی بزرگوار در حجاب وعفاف اسلامی الگویی مناسب برای دختران است و میتواند چراغ راه دختران وزنان جامعه در زمینه حفظ حجاب وعفاف و رسیدن به سعادت قرارگیرد.

ایشان بابیان اینکه جامعه امروز بیشتر ازهرزمان دیگری مورد تهاجمات فرهنگی دشمنان قرارگرفته است ادامه داد : دشمنان اسلام وانقلاب به دنبال ترویج بی بند وباری و بی حجابی درجوامع اسلامی خصوصا کشورمان است ولذا درتلاش هستند تا فرهنگ مبتذل غربی را جایگزین فرهنگ غنی ایرانی واسلامی کنند ومهمترین جامعه هدف آنها دختران وپسران جوان است که باید باالگوگیری از اسوه های حجاب وعفاف دشمن را در رسیدن به اهدافش ناکام گذاشت.

فرماندار شهرستان تصریح کرد : روز دختر فرصت مناسبی برای بیان خصوصیات وسیره زندگی حضرت معصومه(س) و معرفی ایشان به عنوان یک الگوی کامل از حجاب وعفاف اسلامی به جامعه است .

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها