3. تير 1397 - 9:45   |   کد مطلب: 216586
با مشارکت بنیاد برکت و قرارگاه جهادی دانشگاه افسری امام حسین(ع):
مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان سرپل ذهاب کلنگ زنی شد
بازی دراز1404:مراسم کلنگ زنی احداث مرکز آموزش فنی حرفه ای شهرستان سرپل ذهاب با مشارکت بنیاد برکت و قرارگاه جهادی دانشگاه افسری امام حسین(ع) با حضور فرمانده این قرارگاه جهادی سرهنگ دوم بهزاد صادقی و امام جمعه شهرستان سرپل ذهاب و جمعی از مسئولین و بسیجیان برگزار شد.

به گزارش بازی دراز، فرمانده قرارگاه جهادی دانشگاه افسری امام حسین(ع) سرهنگ دوم پاسداربهزاد صادقی در حاشیه این آئین اظهار داشت: از روز اول که مصیبت زلزله برمردم مظلوم سرپل ذهاب وارد شد وارد منطقه شدیم ابتدا با حضور 220 نفر در روستاهای کوئیک کار امدادرسانی را آغاز کردیم و تا به امروز حدود سه هزار نفراز دانشجویان و بسیجیان استان های مختلف در معیت دانشگاه به این منطقه اعزام کردیم.

وی یاداور شد:2هزار و 600 کانکس توسط دانشجویان از زیرسازی تا مرحله تکمیل ساخته شده است، 8هزار کانکس قرارگاه جهادی دانشگاه افسری امام حسین(ع) تحویل مردم زلزله زده داده است و بالغ بر600 نفر از دانشجویان این دانشگاه در کارگاه ساخت کانکس ها حضور داشتند و در دشت ذهاب و سراب ذهاب کانکس ها تحویل مردم و تا مرحله نصب در کنارآنان ماندند و کمک رسانی داشتند.

 

فرمانده قرارگاه جهادی دانشگاه افسری امام حسین(ع) درادامه تحویل  ۵۰۰ سرویس بهداشتی و ۵۰۰ حمام به خانواده‌ها و با مشارکت بنیاد برکت تحویل 50 اسطبل برای احشام مناطق زلزله زده از دیگر اقدامات این قرارگاه عنوان کرد.

 

وی درپایان گفت: به منظور استفاده رایگان آموزشی مددجویان کمیته امداد و سایراقشارمردم شهرستان سرپل ذهاب ساخت مرکزآموزش فنی حرفه ای شهرستان سرپل ذهاب با مساحت 430 مترمربع ،ساخت مدرسه در روستای شیخ حسن و احداث مسجد در روستای هنیدر مفروضه از دیگرپروژه های در دست اقدام این قرارگاه جهادی با مشارکت بنیاد برکت می باشد.

 

 

حجت الاسلام جواد فاطمی نسب امام جمعه سرپل ذهاب در ادامه بیان داشت: زلزله سرپل ذهاب باعث شد که نیروهای انقلابی ،بسیجی، پاسداران، ارتشیان و دلسوزان انقلاب‌های به پای کار بیایند و خدماتی به مردم داشته باشند.

وی افزود: سپاه پاسداران با تمام توان قوا و تشکیلات خودش در کنار سایر نیروهای خدمات رسان از روز اول زلزله حضور پیدا کرده و و منشأ خدمات خوب و ارزنده ای در مناطق شهری و روستایی و همچنین در بحث امدادرسانی و توزیع مواد غذایی و وسایل گرمایشی و سرمایشی در سرپل ذهاب داشته است.

 

وی تصریح کرد: درمناطق مرزی و دشت ذهاب سپاه پاسداران خدمات خوب و شایسته ای داشته و همچنین در سطح شهرسرپل ذهاب این عزیزان کار کردند و در مناطق روستایی دهستانهای قلعه شاهین و بشیوه و پاطاق حضور پیدا کردند و خدمات شایسته ای داشتند.

 

فاطمی نسب با اشاره به ساخت مرکزآموزش فنی حرفه ای سرپل ذهاب گفت: بنیاد برکت وبسیجیان دانشگاه افسری امام حسین(ع) در منطقه سرپل ذهاب حضور پیدا کردند و کاری نیز آغاز کردند شاید دغدغه خیلی از مسئولین نباشد چون مشکلات و خسارات بالاست و کاری که احساس می کنند روی زمین مانده است و خدمت به مردم و قشرمستضعفین است پاسداران لباس رزم می پوشند و می خواهند فعالیت کنند و حضور داشته باشند.

 

وی در پایان گفت: امیدواریم  این طرح و طرح های که تاکنون آغازبه فعالیت شده به پایان برسد و تا پایان بازسازی این عزیزان درکنار مردم خواهند بود و در جهت آبادانی و عمران شهر سرپل ذهاب کلنگ می زنند و به اتمام می رسانند و این جزء وظایف خود می دانند و لذا این اقدامات شایسته ارج می نهیم.

انتهای پیام/*  

 

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها