5. خرداد 1397 - 9:53   |   کد مطلب: 216153
بازی دراز1404:مدیر مسکن اداره کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه توقف در ساخت و بازسازی مسکن مهر سرپل ذهاب را یک توقف ناخواسته و علت آنرا عدم تزریق نقدینگی عنوان کرد.

به گزارش بازی دراز، عبدالرضا غفوری در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: توقف درساخت و نوسازی مساکین مهر شهرستان سرپل ذهاب یک توقف ناخواسته و خلاف میل باطنی است و برای راه اندازی مجدد عملیات اجرایی تصمیماتی نیز در دستور کار قرارگرفته است.

 

وی افزود: متقاضیان مسکن مهرباید وکالت نامه ای امضاء کنند مبنی براینکه بانک می تواند درصورت اعلام نیازپیمانکاربرای ادامه ساخت، ازمبلغ بیمه خسارات، تسهیلات بانکی و کمک های بلاعوض بنیاد مسکن که در حساب صاحبان است، برداشت کند و در اختیار پیمانکار قرار دهد.

معاون مسکن اداره کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه گفت: درصورتی که با نظر و نظارت عالیه مشاور ذیصلاح بنیاد مسکن مسائل کیفی و روند کارعملیاتی ساخت پیمانکارتایید شود، درخواست پیمانکار برای دریافت وجه به بانک عامل ارجاع داده می شود و در این صورت بانک با وکالت نامه ای که از صاحبان در دسترس دارند به جهت تسریع در روند ساخت و ساز مبلغ مورد نیاز پیمانکار به نسبت روند پیشرفت کار در اختیار وی قرار می دهد.

 

وی بیان کرد: مردم نگران این بودند که از طریق تعاونی حیف و میلی صورت گیرد و نسبت به عملکرد هیئت مدیره تعاونی اعتراضاتی داشتند که تصمیم بر آن شد هر چه سریعتر انتخابات تعاونی مجدد برگزار و اعضای هیئت مدیره انتخاب شوند، لازم به ذکراست هیچ مبلغی به حساب تعاونی واریز نمی شود و پول درحساب متقاضیان است.

 

وی در پایان گفت: پیمانکار مسکن مهر سرپل ذهاب در حد توان مالی روند کارعملیاتی پیش برده است، اما عملا ما نتوانستیم پول به کارگاه نقدینگی تزریق کنیم ، دراین میان درخواست می شود مردم استقبال کنند و کار بانکی و اداری را هرچه سریعتر انجام دهند و بلافاصله با تزریق نقدینگی، کارگاه فعال و عقب افتادگی درشیفت های کاری جبران خواهد شد.

 

انتهای پیام/*

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها