5. خرداد 1397 - 9:18   |   کد مطلب: 216146
امام جمعه سرپل ذهاب ، حفظ وحدت و انسجام را رمز پیروزی نظام اسلامی در برابر زیاده خواهی های سردمداران کاخ سفید و عهد شکنی های دولتمردان آمریکا توصیف کرد.

به گزارش بازی دراز، حجت الاسلام جواد فاطمی نسب روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: مشکل آمریکا با ایران ، بنیادی و پرونده هسته ای تنها یک بهانه مضحک برای مقابله با نظام اسلامی است.

وی اظهار داشت: خروج آمریکا از برجام حاوی درس ها و عبرت های ارزشمندی برای مردم و مسئولان کشور است و اینکه هیچ گاه نباید به دولتمردان کاخ سفید اعتماد کرد.

وی بیان کرد: ترامپ به صراحت در ارتباط با اینکه رژیم ایران باید تغییر کند، از سرنگونی جمهوری ایران سخن گفت که این یک خیال باطل است چرا که سربازان ولایت در برابر سران استکبار مقاومت و ایستادگی خواهند کرد.

وی با بیان اینکه به دشمن و وعده هایش نباید اعتماد کرد زیرا آنان به دنبال تامین منافع خود و ضربه زدن به جمهوری اسلامی ایران هستند ، اضافه کرد که تنها مسیر پیشرفت کشور بهره گیری از ظرفیت های داخلی و اجرای اقتصاد مقاومتی است. 

خطیب جمعه سرپل ذهاب گفت: هرچه بنیان های اقتصادی کشور محکم تر شود، نقشه های دشمن برای ضربه زدن به ملت ایران ناکام تر خواهد شد و برای ادامه مسیر برجام ، باید از طرف های مقابل به ویژه کشورهای اروپایی تضمین های جدی و محکم تری گرفت. 

حجت الاسلام فاطمی نسب ، یکی از اهداف آمریکا در خروج از برجام را دامن زدن به اختلاف های داخلی بیان کرد و گفت: اهمیت اتحاد و یکپارچگی ملت ایران در شرایط زمانی حساس و سرنوشت ساز فعلی برای مقابله با ترفندهای دشمنان ، امری ضروری و حیاتی است.

وی گفت: امروز ملت ایران بیش از هر زمان دیگری نسبت به ماهیت آمریکا و چهره کریه سردمداران کاخ سفید آگاهی پیدا کردند که این بصیرت باید به رمز اتحاد ملت ما در برابر آن ها تبدیل شود.

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها