3. خرداد 1397 - 12:00   |   کد مطلب: 216139
نماینده ولی فقیه سپاه ناحیه سرپل ذهاب:
خرمشهر نماد استقامت ایمان و صبر مردم ایران اسلامی است
بازی دراز1404:نماینده ولی فقیه سپاه ناحیه سرپل ذهاب گفت: خرمشهر نماد استقامت ایمان و صبر مردم ایران اسلامی است ودرعرصه‌های مختلف سیاسی فرهنگی اقتصادی و دیپلماسی باید از آن بهره برد .

به گزارش بازی دراز، حجت الاسلام حسین مهدوی در گفتگو با خبرنگار ما ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عملیات بیت المقدس و آزادسازی خرمشهر،گفت: خرمشهر نماد استقامت ایمان و صبر مردم ایران اسلامی است ودرعرصه‌های مختلف سیاسی فرهنگی اقتصادی و دیپلماسی باید از آن بهره برد و به عنوان یک ابزار مهم و مسیر امن برای پیروزی های مختلف از آن استفاده کنیم.

نماینده ولی فقیه درسپاه ناحیه سرپل ذهاب با اشاره به ادامه دشمنی های دشمن درعرصه های مختلف هسته ای منطقه ای موشکی بیان کردند امروز نیزاگر بخواهیم دشمن را در این عرصه‌ها چون آزاد سازی خرمشهر و دفاع مقدس به زانو درآورده و به خاک مذلت بنشانیم باید از ایمان صبر و استقامت و بصیرت در مقابل دشمنی های دشمن استفاده کرد.

 

ایشان اعتماد به ولایت را مایه پیروزی و دستیابی به عوامل پیروزی با خدا دانست وبرعکس اعتماد به دشمن و استکباررا مایه فراموشی یاد خدا و در نتیجه از دست دادن عوامل پیروزی عنوان کرد که در این شرایط و با توجه به قضیه خروج آمریکا از برجام دیگر نباید تکرارشود بلکه باید با ایمان و استقامت و ظرفیت‌های داخلی از خسران مجدد جلوگیری کرد و ابزارهای قدرت و اقتدار ملی را در مسائل هسته ای منطقه ای و موشکی و دفاعی حفظ کرد.

 

 ایشان درپایان ماه رمضان را ماه خودسازی و فرصتی برای دستیابی و عناصر پیروزی در عرصه های فردی سیاسی اجتماعی فرهنگی و دیپلماسی دانست وگفت: پیروزی برای ملت اینچنین قطعی است.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها