3. خرداد 1397 - 12:06   |   کد مطلب: 216138
بازی دراز1404:همزمان با سالروز فتح و آزادسازی خرمشهر، مراسم نمادین زنگ مقاومت و ایثار درهنرستان زینبیه شهرستان سرپل ذهاب نواخته شد.

به گزارش بازی دراز، امام جمعه سرپل ذهاب حجت الاسلام جواد فاطمی نسب در این آیین با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دوران دفاع مقدس و حماسه سوم خرداد،گفت: امروز از مهمترین وظایف و رسالت های ما این است که حقایق فتح الفتوح انقلاب اسلامی یعنی عملیات آزادسازی خرمشهر را به نسل جوان و نوجوان انقلاب انتقال دهیم.

وی بر لزوم الگو برداری نسل جوان جامعه بعنوان آینده سازان انقلاب اسلامی از سیره و منش شهدا تاکید کرد و گفت: باید با تبعیت و پیروی از فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی و حرکت در مسیر شهدا در برابر دسایس سازمان یافته دشمنان مقاومت و ایستادگی کرد.

فرمانده سپاه ناحیه سرپل ذهاب در ابتدای مراسم نواخته شدن زنگ ایثار و شجاعت در مدارس را آشنایی جوانان با شخصیت و سیره عملی شهدا و ترویج و انتقال ارزش های دفاع مقدس توصیف کرد و افزود: آزادسازی خرمشهر فتح ارزش ها و نمادی از نمادهای اقتدار نظام جمهوری اسلامی بود.

سرهنگ کرمی تصریح کرد: همه وظیفه داریم نسل جدید را با رشادت ها، فداکاری ها و ایثارگری های جوانان و رزمندگان آشنا کرده و فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه و محیط های آموزشی حفظ و احیا کنیم.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها