2. خرداد 1397 - 11:51   |   کد مطلب: 216132
جانشین فرمانده سپاه ناحیه سرپلذهاب خبر داد :
اولین مانور "تذکر لسانی وظیفه همگانی" در شهرستان سرپل ذهاب
بازی دراز1404:جانشین فرمانده سپاه ناحیه سرپلذهاب از برگزاری اولین مانور تذکر لسانی وظیفه همگانی در شهرستان خبرداد و گفت: ماه رمضان فرصت مناسبی برای تعالی ارزشهای اسلامی و اخلاقی در جامعه است.

به گزارش بازی دراز، سرهنگ پاسدار مجتبی کاکایی در حاشیه برگزاری اولین مرحله مانور تذکر لسانی در سرپل ذهاب ، ماه مبارک رمضان را فرصتی ارزشمند جهت اصلاح و تعالی ارزشهای دینی و انسانی عنوان کرد و اظهار داشت: اجرای و دوام این مانور که یکی از منویات مقام معظم رهبری در زمینه امر به معروف و نهی از منکر است می تواند نقش بسیار مهمی را در زمینه کاهش منکرات در جامعه را داشته باشد.

 

وی با تاکید مجدد بر لزوم همگانی شدن تذکر لسانی گفت: امر به معروف و نهی از منکر زمینه‌ساز جامعه بدون تخلف و جرم خواهد بود و اگر این دو فریضه الهی همگانی شود دیگر جایی برای ارتکاب تخلف و جرم در جامعه وجود نخواهد داشت.

 

وی با تاکید بر اینکه مانور تذکر لسانی در راستای احیاء امر به معروف و نهی از منکر به شیوه تذکر لسانی و فرهنگ‌سازی این فریضه الهی درشهرستان سرپل ذهاب اجرا شد، تصریح کرد: اگر قراراست این فریضه الهی در جامعه احیا شود، باید همه آحاد جامعه به این حرکت بزرگ اجتماعی بپیوندند و با مدیریت جهادی و عزم ملی همه مسئولان دراین مسیر گام نهاده و از هیچ تلاشی فروگذار نکنند.

 

لازم به ذکر است اولین مرحله مانور تذکر لسانی امر به معروف و نهی از منکر با حضور آمران به معروف و ناهیان از منکر در قالب گروه های تذکر لسانی برگزار و این مانور بصورت دائم و مستمر در سطح شهر اجرا خواهد شد.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها