2. خرداد 1397 - 11:55   |   کد مطلب: 216131
بازی دراز1404:با اجرای طرح رمضان در ماه ضیافت الهی و به مناسبت آستانه سالروز آزاد سازی خرمشهر، امام جمعه سرپل ذهاب و جمعی از مسئولین محلی با خانواده شهیدان خدادادی وشاهمرادی دیدارو دلجویی بعمل آوردند.

به گزارش بازی دراز، امام جمعه سرپل ذهاب حجت الاسلام جواد فاطمی نسب دراین دیدار معنوی گفت: دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران را ادای دین به آنان و زمینه ساز گسترش فرهنگ قدردانی و ارج نهادن به مقام و منزلت خانواده شهدا برشمرد.

وی افزود:همه بدانند آنچه که مایه عزت، امنیت، استحکام و پیشرفت همه جانبه جمهوری اسلامی میشود پایبندی به آرمان های انقلابی و ادامه دادن راه و روحیه ی شهداست.

سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران سرپل ذهاب در ادامه گفت :خدمت به خانواده‌های شهدا اقدامی فرهنگی و ارزشمند است وخانواده‌های شهدا، ایثارگران و جانبازان، بزرگترین سرمایه‌های معنوی انقلاب و ملت هستند که یاد آنان اشاعه ارزش‌های ایثار و پایداری در جامعه محسوب می‌شود لذا در این راستا دلجویی و دیدار با آنان، ادای دین به ارزش‌های انقلاب است.

عبدالرضا خانمحمدی تصریح کرد: هدف از دیدار با خانواده های شهدا،ارج نهادن به مقام شامخ شهدا و الگو گیری از این خانواده ها در راه مسیر معنوی زندگی است.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها