26. ارديبهشت 1397 - 13:53   |   کد مطلب: 216071
بازی دراز1404:مرکز فوریت های پزشکی شهر سرپل ذهاب که قرار است توسط بانک سامان احداث شود امروز با حضور مدیرعامل این بانک کلنگ زنی شد.

به گزارش بازی دراز، مرکز فوریت های پزشکی سرپل ذهاب امروز با حضور مدیرعامل بانک سامان کشور و تعدادی از مسئولان این شهرستان کلنگ زنی شد، این پروژه قرار است به همت بانک سامان تکمیل شود. همچنین این بانک قرار است یک مدرسه را نیز در مناطق زلزله زده استان احداث کند که کلنگ این پروژه نیز امروز بر زمین خورد.

 

سید احمد طاهری بهبهانی مدیرعامل بانک سامان کشور در حاشیه مراسم کلنگ زنی این پروژه ها اظهار داشت: دیدن این مناظر در این شهر و زندگی شهروندان محترم در این کانکس ها و چادر ها آنهم با این گرمای هوا بسیار دلخراش و ناراحت کننده است.

وی افزود: امروز برای من روز خوب و پربرکتی است و از کار و تلاش تمام دست اندرکاران تشکر می کنم و امیدوارم که این پروژه ها زودتر به بهره برداری برسد و بتواند به مردم عزیز خدمت رسانی کند.

در ادامه رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان سرپل ذهاب ضمن تقدیراز زحمات شبانه روزی پرسنل مرکز فوریت های پزشکی شهرستان در طی بحران زلزله و انتقال مصدومین اظهار داشت: این پایگاه با مساحت 400 مترمربع در دو طبقه به همت و نظر مثبت مدیریت بانک سامان در اخرین روز ماه شعبان و حلول ماه مبارک رمضان مورد کلنگ زنی قرار گرفت.

انتهای پیام/* 

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها