25. ارديبهشت 1397 - 11:09   |   کد مطلب: 216054
بازی دراز 1404 :به گزارش ایرنا؛ سرهنگ محمدرضا آمویی روز سه شنبه در آستانه آغاز ماه مبارک رمضان در جمع خبرنگاران با تبریک فرا رسیدن این ماه مبارک، اظهار کرد: پلیس برای پاسداشت ماه مهمانی خداوند و حفظ حرمت آن، نهایت توان و تلاش خود را به کار خواهد گرفت.

به گزارش بازی دراز، وی ادامه داد: از عموم شهروندان مومن و خداجوی کرمانشاهی نیز انتظار می رود برای تحکیم پیوندهای ایمانی و گسترش ارزش های اخلاقی، نسبت به رعایت ارزش های دینی در اماکن عمومی، اهتمام لازم را داشته باشند.

سرهنگ آمویی اضافه کرد: البته در این میان پلیس هم در کنار مردم بوده و با معدود افرادی که احتمالا قصد هنجارشکنی در سطح شهر و مقابل انظار عمومی داشته باشند، برخورد خواهد کرد.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه تصریح کرد: با آغاز ماه مبارک رمضان، صنوف پذیرایی شامل رستوران ها و اغذیه و آب میوه فروشی ها از ازذان صبح تا اذان مغرب تعطیل خواهند بود که البته در این میان جهت رعایت حال مسافران و افرادی که دارای عذر شرعی هستند، برخی از اصناف با کسب مجوز و رعایت شئونات اسلامی، به نحوی که تظاهر به روزه خواری در ملاء عام نشود، اجازه فعالیت دارند.

وی یادآوری کرد: برای دادن مجوز فعالیت به اصناف در ساعات روزه داری، سهمیه بندی خاصی وجود دارد که این کار با همکاری اتحادیه اصناف و تائید اداره نظارت بر اماکن عمومی پلیس صورت می گیرد.

سرهنگ آمویی همچنین از رانندگان خودروهای شخصی و عمومی نیز خواست در ماه مبارک رمضان از روزه خواری در ملاء عام اجتناب نمایند.

وی در ادامه به افزایش ترددها در ساعات پس از افطار و همچنین مناسبت هایی مانند شب های قدر، روز جهانی قدس و عیدسعید فطر اشاره و اظهار کرد: پلیس جهت تسهیل عبور و مرور و همچنین پیشگیری از بروز سوانح رانندگی، طرح ویژه ایمنی و ترافیکی را اجرا می کند.

وی در پایان با با بیان اینکه در سال های گذشته، عموم مردم همکاری بسیار خوبی با پلیس داشته و حرمت ماه مبارک رمضان را نگه داشته اند، گفت: بدون شک با معدود هنجارشکنان نیز برابر قانون برخورد خواهد شد.

در تقویم، روز پنجشنبه 27 اردیبهشت، مصادف با اول رمضان المبارک اعلام شده است.

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها