24. ارديبهشت 1397 - 12:51   |   کد مطلب: 216045
بازی دراز1404: فرماندار و سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران سرپل ذهاب با چند تن ازخانواده های شهدای معزز شهرستان دیدار و دلجویی بعمل آوردند و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات آنها قرار گرفتند.

به گزارش بازی دراز، فرماندار سرپل ذهاب محبت جمالی نیا در این دیدارمعنوی اظهار داشت: خانواده های معظم شهدا و ایثارگران با نثار عزیزان خود در راه دفاع از کشور کار بسیار بزرگی انجام دادند و مایه افتخار همه ملت ایران هستند.

وی با تجلیل از ایثار، صبر و فداکاری شهدا و خانواده معظم آنان اظهارداشت: مردم شهرستان مرزی سرپل ذهاب به خوبی قدردان شهدا و خانواده معظم شهدا هستند و ادامه دهنده راه شهدای معزز خواهند بود.

سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان نیز با توجه به دیدار فرماندار با خانودهای معظم شهداء صبح امروز بمنظور پیگیری و رفع مشکلات این خانواده ها با آنان دیدار و و روند مرتفع نمودن مشکلات آنان را پیگیری کرد.

سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان در ادامه این دیدار گفت: افتخار ما خدمت به مردم به ویژه خانواده معزز شهدا و ایثارگران است، بیان داشت: دیدار با خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران برای مسئولان روحیه بخش و موجب پشتگرمی، تلاش و فعالیت بیشتر است.

وی تاکید کرد: خانواده‌های شهدا مظهر ایثار و فداکاری هستند و تکریم و تجلیل از آنها باید در برنامه مسئولان قرار بگیرد.

 

انتهای پیام/*

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها