23. ارديبهشت 1397 - 8:51   |   کد مطلب: 216024
مشاور نظامی فرمانده کل نیروهای مسلح در امور زمینی بااشاره به متهم کردن نظام اسلامی به اقدامات تروریستی و تلاش برای دستیابی به بمب هسته ای از سوی دشمنان اسلام گفت: هیچ جنایتی در جامعه بشری نیست که آمریکایی ها در آن دست نداشته باشند.

به گزارش بازی دراز،  امیر سرتیپ ناصر آراسته شنبه شب در چهارمین همایش پیشکسوتان جهاد و شهادت قم در مسجد امیرالمومنین (ع) این شهر، دولت آمریکا را مطابق فرمایش رهبر معظم انقلاب دروغگوترین دولت جهان خواند و با اشاره به جنایت های ضد بشری آمریکا در قبال ملل مختلف افزود: به جای اینکه ما بخواهیم از آمریکا راستی آزمایی کنیم او از ما راستی آزمایی می خواهد.
وی همچنین با اشاره به ادعاهای واهی و بی پایه و اساس آمریکا مبنی بر تلاش ایران بر تسلط بر منطقه غرب آسیا گفت: آمریکا در حالی این ادعاها را مطرح می کند که خود در 151 کشور عضو سازمان ملل متحد دارای 270پایگاه بزرگ نظامی است و فقط در آلمان 240 پایگاه موشکی، در ایتالیا 82 پایگاه کوچک و بزرگ و در منطقه خلیج فارس، دریای عمان و اقیانوس هند نزدیک به 80 پایگاه بزرگ دارد.
وی تعداد پایگاه های نظامی آمریکا در ژاپن و کره جنوبی را 154 و 78 مورد ذکر کرد و افزود: آمریکا علاوه بر زرادخانه های راهبردی که اختیار آن در کنترل رئیس جمهوری است، دارای زرادخانه های تاکتیکی تحت نظر فرماندهان آدمکش ارتش این کشور نیز هست. 
آراسته با تاکید بر اینکه آمریکا همواره به دنبال گرفتن اقتدار علمی، دانش موشکی و فضایی، علم ژنتیک و سلول های بنیادین ما بوده است، افزود: برای آمریکا هیچ خوشایند نیست که یک کشور شیعی و مسلمان به پیشرفت برسد، چون می خواهد علم بدون اخلاق را در جهان ترویج کند ولی باید از ترفندهای آن آگاه باشیم.
وی درادامه به جنگ های اتفاق افتاده در دنیا اشاره کرد و گفت: در طول تاریخ پنج هزار ساله بشری تا ابتدای قرن بیستم میلادی بیش از 14هزار جنگ به وقوع پیوسته که 4 میلیارد تن در جریان آن کشته شدند.
وی با بیان اینکه از 1900 تا 2000 بیش از 320 جنگ در جهان رخ داده که تلفات انسانی آن 250 میلیون تن بوده است، افزود: دو سوم این جنگ ها مانند جنگ های اول و دوم جهانی در غرب متمدن و یک سوم آن در شرق به وقوع پیوسته است. 
آراسته افزود: غربی ها در جنگ هایی که در شرق اتفاق افتاده مانند جنگ بین 2 قبیله هوتو و توتسی در رواندا که با دخالت فرانسه و آمریکا 14 میلیون تلفات داشت به صورت مستقیم، و در جنگی مانند جنگ ایران و عراق نیز از طریق دسیسه و پشتیبانی لجستیکی و به کارگیری هواپیماهایی مانند آواکس حضور داشتند.
وی با اشاره به کشته شدن 112 میلیون سرخ پوست و نزدیک به 90 میلیون سیاه پوست در آمریکا و اروپا گفت: 200 میلیون تن توسط ملت متمدن غرب کشته شدند و هیچ جنایت بشری نیست که دست و پا و مغز غربی ها در آن نقش نداشته باشد، اما با این حال از نظام اسلامی راستی آزمایی به جا می آورند و خواهان بازدید بازرسان سازمان انرژی اتمی از تاسیسات هسته ای کشور هستند.
این مراسم به همت سازمان پیشکسوتان جهاد و شهادت سپاه علی بن ابیطالب (ع) قم ترتیب یافته بود.

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها