21. ارديبهشت 1397 - 15:31   |   کد مطلب: 215999
حجت الاسلام عسگری امام جمعه موقت شهرستان سرپلذهاب گفت : خروج آمریکا از برجام هسته ای نشان داد که هشدارهای رهبر معظم انقلاب ایلامی درباره بدعهدبودن آمریکا کاملا درست است ونباید به آنها اعتمادکرد.

به گزارش بازی دراز، حجت الاسلام عسگری درخطبه های نمازجمعه این هفته شهرستان بااشاره به خارج شدن آمریکا ازتوافق نامه بین المللی برجام هسته ای اظهارداشت : خروج رئیس جمهور دیوانه آمریکا از برجام منطق رهبری مبنی بر گرفتن حق ازدشمن باایستادگی رااثبات کرد وبه همه ثابت شد که حق باالتماس بدست نخواهدآمد.

وی ادامه داد : این واقعه همچنین اهمیت نامگذاری سالهای اخیر برمبنای اقتصادمقاومتی ازجانب رهبرانقلاب را ببش ازپیش روشن ساخت وثابت کردکه تنهاراه درمان وعلاج اقتصادکشور تحقق اقتصادمقاومتی است. امام جمعه موقت شهرستان خاطرنشان کرد : رهبرمعظم انقلاب اسلامی از ۱۰ سال پیش به درک هوشمندانه خود طراحی دشمن برای وابسته کردن اقتصادکشور به خارج از مرزها را درک کرده وبانامگذاری این سالها برمبنای اقتصادمقاومتی زنگ خطررابه صدا درآوردند که اگر دولتها دراین راستا باتمام توان خودبه میدان می آمدند قطعا وضعیت اقتصاد کشور بهتراز وضعیت کنونی بود.

ایشان بابیان اینکه خروج آمریکاازبرجام درسهای عبرتی برای ماخواهدداشت افزود : عدم اعتماد به دشمنان تابلودار انقلاب اسلامی اولین درس عبرتی بود که بیانات رهبرانقلاب درخصوص بی اعتمادی به آنها را ثابت کرد و نباید به حرف وقولهای آنها اعتماد داشت. خطیب جمعه موقت شهرستان اذعان داشت : این موضوع یک فایده نیز برای کشورداشت که نظریه تعامل با کدخدا و آمریکا را باطل کرد وبرای بسیاری از کسانی که فریب وعده های دروغین آمریکا را می خوردند ثابت شد که نمی توان به آنها اعتمادکرد. وی درادامه تنها مسیر پیشرفت کشور را دربهره گیری ازظرفیتهای داخلی دانست وگفت : اقتصادمقاومتی تنها راه علاج اقتصادکشوراست واین امر با وجود بدعهدی آمریکا وخروج ازبرجام بیش ازپیش ثابت شده است.

عسگری بااشاره به بدعهدی آمریکا و تاکیدات رهبرانقلاب بر عدم اطمینان به اروپائیان خاطرنشان کرد : اگر مسئولین به دنبال تداوم برجام بدون وجود آمریکا هستند بایستی طبق فرمایشات رهبرانقلاب از طرف مقابل تضمین های لازم و محکم تری اخذ شود . وی اذعان داشت : بخشی ازاین اتفاقات برای ایجاد نفاق ودودستگی در داخل کشورودامن زدن به اختلافات داخلی است که مردم باید گوش به فرمان رهبری بوده وبدانند که تندروی از هرطرفی که باشه به ضرر جامعه است. ایشان دلیل دیگر این کار را به حاشیه رفتن انتقال سفارت آمریکا به قدس شریف دانست وگفت : خروج آمریکا ازبرجام این مسئله راکاملا به حاشیه خواهدبرد زیرا که ایران اسلامی مدافع سرسخت حقوق مردم مظلوم فلسطین است.

امام جمعه موقت شهرستان دربخش دیگری از سخنان خود به حمله اسرائیل به سوریه وپاسخ آن ازجانب سوریه اشاره کردو اظهارداشت : به حول قوه الهی بااستقامت و رهنمودهای رهبرانقلاب وگسترش تفکرانقلابی دربین جوامع ما دربرابراستکبارایستادگی خواهیم کرد و امروز می بینیم باوجود تمام تهدیدها،تحریمها وخرج بودجه های میلیاردی جریان مقاومت درلبنان پیروز انتخابات شده و باوجود صرف دلارهای سعودی درعراق انتخابات درعراق به سود جریان انقلابی خاتمه می یابد.

خطیب جمعه موقت شهرستان تبعیت از ولی فقیه را مهمترین وظیفه همگان دانست و افزود : ولایت فقیهی که مقام معظم رهبری سکان دار آن است که سیاستمداران جهان دروصف ایشان سخنان بسیار عمیقی گفته اند که جایگاه علمی ومعنوی ایشان را بیان می کند. عسگری درادامه به فرارسیدن ماه ضیافت الهی اشاره کرد و گفت : ماه رمضان ماه خداست که برکات ورحمت وآمرزش بسیاری رابه همراه داردوبدبخت ترین انسانها کسی است که دراین ماه بزرگ وبافضیلت از آمرزش الهی محروم بماند.

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها