13. ارديبهشت 1397 - 11:06   |   کد مطلب: 215885
به مناسبت هفته عقیدتی سیاسی بسیج و سپاه:
مزار شهدای شهرستان سرپل ذهاب غباروبی و عطرافشانی شد
بازی دراز1404:به مناسبت هفته عقیدتی سیاسی بسیج و سپاه با حضور مسئولین مزار شهدای شهرستان سرپل ذهاب غباروبی و عطرافشانی شد.

به گزارش بازی دراز، به مناسبت هفته عقیدتی سیاسی در سپاه و بسیج، مراسم غبار روبی و عطرافشانی قبور مطهر شهداء با حضورامام جمعه و جمعی از مسئولین وجمعی ازپرسنل سپاه ناحیه سرپل ذهاب و بسیجیان در محل گلزار شهدای این شهرستان برگزار شد.

حجت الاسلام جواد فاطمی نسب دراین آئین ضمن گرامیداشت یاد و خاطره  شهدای والامقام، گفت: شهدا بهترین و والاترین نمادهای فرهنگی جامعه اسلامی هستند و هرچه داریم به برکت خون مطهر شهدا و ایثار و از خودگذشتگی ایثارگران عزیز است.

وی افزود: شهدا با خون خود پایه های اسلام را بنا نهادند و اقتدار و عزت را به ما هدیه کردن و ارج نهادن به این فداکاری وظیفه همگانی است.

 

نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه سرپل ذهاب در ادامه گفت: شهدا سرمایه‌ های ارزشمند نظام و انقلاب اسلامی ایران هستند و باید این سرمایه ها را مورد تکریم قرار داد.

حجت الاسلام حسین مهدوی با اشاره به اینکه شهدا از جان خود در راه اسلام و ولایت با صداقت، راستی و ایثار در جنگ با دشمن گذشتند، تصریح کرد: دوران دفاع مقدس دورانی خاص بود چرا که تقدس و آزادگی در گوشه گوشه میدان نبرد به چشم می خورد و خود محوری ها در جبهه رنگی نداشت.

 

انتهای پیام/*

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها