28. فروردين 1397 - 12:20   |   کد مطلب: 215671
بازی دراز1404: به مناسبت آستانه روز ارتش جمهوری اسلامی ایران و با هدف دیدار از خانواده معظم شهیدان ارتش و همچنین تجدید میثاق با آرمان های بلند شهیدان و امام شهیدان دیداری با این عزیزان انجام شد.

به گزارش بازی دراز، به مناسبت 29 فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی ایران و با هدف دیدار از خانواده معظم شهیدان به ویژه شهیدان ارتش  و همچنین تجدید میثاق با آرمان های بلند شهیدان و امام شهیدان، فرمانده تیپ 71 مکانیزه پیاده مستقل ارتش مستقر درپادگان ابوذ، رئیس اداره بنیاد شهید شهرستان سرپل ذهاب و جمعی دیگر از مسئولین با تعدادی از خانواده های معظم شهیدان جان پر کف ارتش جمهوری اسلامی ایران و جانباز در سرپل ذهاب دیدار و گفتگو کردند.

فرمانده تیپ 71 مکانیزه پیاده مستقل ارتش مستقر درپادگان ابوذر سرپل ذهاب دراین دیدارمعنوی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دوران دفاع مقدس با اشاره به این که خانواده های شهدا نیز بر عهد و پیمان خود با شهدا پایبند هستند، گفت: ما نیز از شهدا و خانواده شهدا الگو می گیریم و راه سرخ امام حسین را ادامه خواهیم داد.

وی با اشاره به این که اگر امروز ایران جز کشورهای امن در دنیا محسوب می شود، عنوان کرد: تاریخ شهادت این بزرگوار که بعد از جنگ می باشد نشاندهنده این است که ایران در همه زمان ها مورد هجوم دشمن بوده است و این ارتشیان و نظامیان هستند که امنیت را در کشور برقرار کرده اند.

 

رئیس اداره بنیاد شهید شهرستان سرپل ذهاب در ادامه گفت: به برکت خون شهدا و هدایت‌های پیامبرگونه مقام معظم رهبری، روز به روز بر اقتدار ایران اسلامی افزوده می‌شود افزود: امنیت امروز مرزهای کشور عزیز ایران و ابهت ملت و نظام اسلامی مدیون خون شهیدان است.

سلمان حسن پور با اشاره به این که اگر رشادت ها و دلاوری های شهدا و رزمندگان در دوران دفاع مقدس نبود، امروز کشور ما به دست دشمنان افتاده بود، بیان داشت: اقتدار و استقلال امروز کشور در مجامع بین المللی حاصل خون شهدا و جان فشانی های رزمندگان اسلام است.

 

لازم به ذکراست، دراین آیین ازخانواده های شهیدان عادل ترادیده، بیژن یارکرمی و جانباز25درصد ستوان دوم ارتش جهانبین کرمی تفقد و دلجویی بعمل آمد.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها