28. فروردين 1397 - 10:51   |   کد مطلب: 215667
بازی دراز1404:امام جمعه سرپل ذهاب حجت الاسلام والمسلمین فاطمی نسب با حضور در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سرپل ذهاب از روند برگزاری دوره آموزشی تربیت معلم قرآن کودک بازدید بعمل آوردند.

به گزارش بازی دراز، در سومین روز از برگزاری دوره تربیت معلم قرآن کودک، امام جمعه محترم سرپل ذهاب حجت الاسلام و المسلمین جواد فاطمی نسب  از روند برگزاری این دوره آموزشی بازدید بعمل آوردند.

مهدی فاضلی مدرس دوره آموزش قرآن کودک با اشاره به جایگاه و نقش بسیار ارزنده قرآن در هدایت انسان و جامعه گفت: تربیت مبتنی بر آموزه های قرآن کریم، انسان و جامعه را به تعالی در ابعاد مادی و معنوی خواهد رساند و با درونی ساختن اخلاق والای اسلامی باعث ایجاد فضایی معنوی در میان خانواده و جامعه خواهد شد.

 

ایشان تأکید کرد که آموزش قرآن به خانواده ها و تربیت مربیان قرآنی نقش بسیار مهمی در تربیت فرزندان خواهد داشت و تداوم این کار باعث می گردد که این شهرستان جایگاه شایسته ای در سطح کشور پیدا نماید.

فاضلی با اشاره به زلزله اخیر در سرپل ذهاب افزود: از تهدید زلزله با تلاش  مدیریت مناسب می توان فرصتهای بی نظیری برای اعتلای اخلاق و معنویت ایجاد کرد که در این زمینه قران نقش محوری دارد.

 

حجت الاسلام والمسلمین جواد فاطمی نسب امام جمعه  سرپل ذهاب نیز با اشاره به جایگاه محوری قرآن کریم در جامعه اسلامی گفت: قرآن باید در همه عرصه ها به عنوان مبنای امور مورد توجه واقع گردد.

 

ایشان، فعالیت در حوزه قرآنی را بسیار ارزنده دانسته و خاطر نشان ساخت شیوه های نوین آموزشی نقش قابل توجهی در انتقال مفاهیم و آموزه های قرآنی به کودکان و نوجوانان دارد و باعث می گردد که گرایش آنها به سمت قرآن کریم تقویت شود.

 

امام جمعه سرپل ذهاب، یادگیری قرآن و آموزش آن را از اساسی ترین وظایف خانواده ها و مسئولین دانسته و افزود: کلاسهای آموزش قرآن کریم فرصت مناسبی برای خانواده ها ایجاد می کند تا بر اساس یادگیری شیوه های مناسب آموزشی نسلهای آینده را بر اساس آموزه های قرآن تربیت نمایند.

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها