28. فروردين 1397 - 11:00   |   کد مطلب: 215665
بازی دراز1404:امام جمعه سرپل ذهاب گفت: امنیت کشور ما به برکت خون شهدا ایجاد شده و نیروهای ارتش نقش مهمی در حراست از مرزهای کشور دارند، بنابراین باید در حفظ و نگهداری فرهنگ ایثار و شهادت تلاش کرده و امیدواریم راه شهدا، راه عزت و سربلندی آنان برای ما تداوم یابد.

به گزارش بازی دراز، حجت الاسلام جواد فاطمی نسب در دیداربا فرماندهی و نیروهای ارتش پادگان ابوذر سرپل ذهاب در آستانه روز ارتش گفت: نیروهای مسلح کشورمان با تفکر انقلابی، جهادی و روحیه شهادت طلبی در مسیر پیشرفت انقلاب گام بر می دارند و در پاسداری از کیان اسلامی تلاش می کنند.

وی افزود: نیروهای ارتش نقش بسیار مهمی در دفاع از این مرز و بوم دارند و تقدیم 48 هزار شهید گلگون کفن گواه روشنی بر صداقت ارتشیان به این نظام و ولایت است.

 

امام جمعه سرپل ذهاب با تاکید بر این که نیروهای ارتش همانند دیگر نیروهای نظامی درهشت سال جنگ تحمیلی حماسه آفریدند، گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران در حادثه زلزله اخیر در سرپل ذهاب به یاری دردمندان شتافتند که جا دارد از تلاش، دلسوزی و نوع‌دوستی‌شان تشکر کرد.

فرمانده تیپ 71 مکانیزه پیاده مستقل ارتش مستقر در پادگان ابوذر سرپل ذهاب در ادامه نیزبا اشاره به نام گذاری 29 فروردین به نام روز ارتش توسط حضرت امام خمینی(ره) افزود: دشمنان از بدو پیروزی انقلاب اسلامی برای خلع سلاح نظام و محروم کردن آن از بازوی پرتوان نیروهای مسلح ، جنگ روانی شدیدی را علیه ارتش به راه انداخت و با شعار انحلال ارتش قصد ضربه زدن به انقلاب را داشتند.

سرهنگ کیومرث جعفری افزود: نیروهای مسلح مقتدر، با داشتن نیروهای مومن و ایثارگر، وظیفه اصلی خود را در حوزه دفاعی، بازدارندگی و بالابردن قدرت دفاعی به نحو مطلوب انجام می دهند و افتخاری برای ملت و خاری بر چشمان دشمنان هستند.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها