27. فروردين 1397 - 14:28   |   کد مطلب: 215656
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان سرپلذهاب:
دیدار با خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران بزرگترین افتخار است
بازی دراز1404:رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان سرپلذهاب گفت:دیدار با خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران بزرگترین افتخار است.

به گزارش بازی دراز، سلمان حسن پوردردیداربا خانواده شهدا و جانبازان شهرستان سرپل ذهاب در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: دیدار با خانواده شهدا مایه دلگرمی مسئولان است و یک افتخار بسیار بزرگ برای ما است که با چنین شخصیت‌های بزرگواری بتوانیم دیدار داشته باشیم چرا که دیدار از آنان برای ما برکت و سبب فعالیت بیشتر ما در رسیدگی به امور و خواسته‌های جامعه معظم شاهد می‌شود.

وی افزود: خانواده شهدا و ایثارگران از افتخارات کشور ما هستند و مردم ایران نیز همواره نشان دادند که قدردان خون شهیدان انقلاب اسلامی هستند که این موضوع باید مورد توجه واقع شود و با ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بتوانیم به تمامی اهداف خود در راستای پاسداشت از ارزش‌ها و آرمان‌های مقدس انقلاب اسلامی دست یابیم.

 

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان تصریح کرد: خانواده‌های جانبازان و ایثارگران میراثی گران‌بها و الگو برای انقلاب اسلامی به شمار می‌روند و دیدار از این خانواده‌ها موجب عزت و پالایش روح انسان می‌شود.

گفتنی است، با حضورجمعی از مسئولین از خانواده های شهید قنبرجمشیدی و خانواده های جانباز عباسعلی آزادی و جهابخش دارابی با اهدای لوح یادبود تقدیر بعمل آمد.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها