27. فروردين 1397 - 11:04   |   کد مطلب: 215646
بازی دراز 1404 : تهران - ایرنا - رییس جمهوری در پیامی با تسلیت درگذشت حاجیه‏ خانم عزت عبداللهی همسر بزرگوار شهیدرستم محمدی و مادر سه شهید والامقام جهانگیر، ظفر و اکبر محمدی تاکید کرد: در سایه صبوری و فداکاری چنین مادرانی است که مشعل پایداری و اقتدار ایران اسلامی بیش از پیش می درخشد.

به گزارش بازی دراز، به نقل از روز دوشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، در بخشی از پیام حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی آمده است: درگذشت حاجیه‏ خانم عزت عبداللهی همسر بزرگوار شهیدرستم محمدی و مادر سه شهید والامقام جهانگیر، ظفر و اکبر محمدی، موجب تألم خاطر شد.

وی تصریح کرد: در سایه صبوری و فداکاری چنین مادرانی است که مشعل پایداری و اقتدار ایران اسلامی بیش از پیش می درخشد، شیرزنان با ایمانی که از آتش فراق عزیزان خود، گلستان باشکوهی از ارزش های والای الهی و انسانی ساختند و الگویی جاودان به یادگار گذاشتند.

رییس جمهوری مصیبت وارده را به خانواده آن مرحوم و مردم قدرشناس سرپل ذهاب تسلیت گفت و از درگاه ایزد منّان برای آن مرحومه، غفران واسعه و همجواری با این شهیدان گرانقدر و برای عموم بازماندگان صبر و سلامتی مسألت­ کرد.

به گزارش ایرنا، پیکر پاک بانو عزت عبداللهی همسر شهید رستم محمدی و مادر شهیدان جهانگیر، ظفر و اکبر محمدی روز شنبه در روستای کل داوود شهرستان سرپل ذهاب تشییع و به خاک سپرده شد.

این شهیدان گرانقدر در سال ۶۳ توسط گروهک‌های ضد انقلاب به شهادت رسیدند.

سیام * 1053 **1336

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها