25. فروردين 1397 - 7:25   |   کد مطلب: 215609
بازی دراز1404:به مناسبت فرارسیدن عید مبعث رسول اکرم(ص) شامگاه شب گذشته بعد از نماز مغرب و عشاء، مراسم جشن باشکوهی درجوارحرم احمد ابن اسحاق(ره) با حضور آحاد مختلف مردم و جمعی از مسئولین شهرستان سرپل ذهاب برگزار شد.

به گزارش بازی دراز، امام جمعه سرپل ذهاب در این مراسم باشکوه ضمن تبریک سالروز بعثت نبی مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) اظهار داشت: پیامبراسلام(ص) بهترین الگو برای انسانهاست و برای الگوگرفتن ازپیامبر مکرم اسلام باید تمامی ابعادزندگی آن حضرت رابشناسیم.

حجت الاسلام جواد فاطمی نسب هدف بعثت را هدایت مردم به سوی سعادت دانست و گفت: هدف از بعثت انبیا و انزال کتاب‌ها بیان عقاید و احکام و معارف و رساندن آنها به مردم است تا آنان به سوی کمال و سعادت هدایت شوند. برای تحقق این هدف، باید انبیا وحی الهی را بی‌کم و زیاد بفهمند و بدون افزایش و کاهش آن را حفظ کنند و بی‌غلط و خطا آن را تبلیغ کرده و به مردم برسانند، و گرنه بعثت انبیا لغو و بیهوده خواهد بود.

 

وی تاکید کرد: در این راستا ما به عنوان کسانی که پرچم دین را به دوش می کشیم نباید بگذاریم چهره اسلام مخدوش شود و برخی در عالم اسلام فتنه گری کنند.

 

گفتنی است، برنامه های متنوع فرهنگی و مولودی خوانی، اهدا جوایز به ۴۰ نفر از برگزیدگان نقاشی و عکاسی از طرف بنیاد مسکن استان اصفهان واهدای جوایز به ۲۰ نفردیگر از عاشقان ولایت و امامت از برنامه های این جشن بزرگ بود

انتهای پیام/*

 

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها