21. فروردين 1397 - 12:49   |   کد مطلب: 215576
بازی دراز1404:مراسم بزرگداشت نوزدهمین سالروز شهادت امیر سپهبد علی صیاد شیرازی و 883 شهید والامقام پادگان ابوذر در مسجد جامع شهرستان سرپل ذهاب برگزار شد.

به گزارش بازی دراز، مراسم بزرگداشت نوزدهمین سالروز شهادت امیرسپهبد علی صیاد شیرازی و 883 شهید والامقام پادگان ابوذر، با حضور فرماندهان نیروهای مسلح ، جمعی از مسولان، نیروهای نظامی و انتظامی، خانواده های شهدا، ایثارگران، بسیجیان و آحاد مختلف مردم در محل مسجد جامع شهرستان سرپل ذهاب برگزار شد.

در این مراسم فرمانده پادگان ابوذر ضمن درود بر روح پرفتوح شهید علی صیاد شیرازی اظهار داشت: مهمترین خصیصه این شهید والا مقام ، ولایتمدار بودن وی بود بطوریکه همواره و در همه حال از ارزشهای والای انقلاب حفظ و حراست می نمود.

 
فرمانده تیپ 71 مکانیزه پیاده مستقل ارتش افزود: شهید صیاد شیرازی یکی از دلیرمردان و رزمندگان شجاع کشور بود که با پیروی از خط امام (ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی، به عنوان الگویی شایسته و وارسته قلمداد می شود.

همچنین در این مراسم حجت الاسلام جواد فاطمی نسب امام جمعه سرپل ذهاب نیز  ضمن درود بر روح پرفتوح شهید علی صیاد شیرازی اظهار داشت: شهید صیاد شیرازی این شهید برجسته نظامی و انقلابی و این یار صدیق رهبری شخصیتی است که در دنیا به مقام بندگی رسید و با عبادت و اطاعت خداوند بهاء و ارزش خاصی پیدا کرد.

وی افزود: هم در زمان حیات و هم درزمان شهادت ایشان، این بنده خدا این سرباز اصیل انقلابی و ولایتی دربین مردم و نزد خداوند متعال از جایگاه والایی برخوردار است.

 

امام جمعه شهرستان تاکید کرد: شهید صیاد شیرازی دربین عوام مردم و نیروی های مسلح چراغ راه هستند و ازاین رو مطالعه زندگینامه شهیدان نظیر شهید شیرازی، بابایی،باکری،همت،فکوری، شهید زین الدین و فلاحی می تواند الگوهای برجسته در مسیر زندگی باشند زیرا که این شهدا سرمایه اصلی نظام و انقلاب و مردم هستند و تبدیل به یک اسطوره شدند و در بین مردم و در دنیا موج ایجاد می کنند.

وی گفت : به برکت سپاه پاسداران ، بسیجیان، نیروهای ارتش و جوانان و روحانیون امنیت کامل و کافی در کشوربرقرار است و به برکت خداوند این انقلاب روز به روز به جلو حرکت می کند و نوع حکومت های مستکبرانه سران استکبار را به خطرمی اندازد.

 

فاطمی نسب گفت: جوانان کشورما در کوتاهترین زمان، صنعت هسته ای راه می اندازند و دشمنان برای جلوگیری از پیشرفت هسته ای، دانشمندان هسته ای را نیز ترور می کنند، غافل از اینکه خونی که از این مملکت ریخته می شود باعث تقویت انقلاب شده و خون صیاد شیرازی ها ، خون دانشمندان هسته ای مردم را متحد و منسجم تر می سازد.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها