20. فروردين 1397 - 8:53   |   کد مطلب: 215558
رئیس هیات کاراته استان کرمانشاه، از راهیابی کاراته کا کرمانشاهی به دیدار رده بندی لیگ جهانی که به میزبانی مراکش در حال برگزاری است، خبر داد.

به گزارش بازی دراز، ناصر محمدصالحی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: هامون درفشی پور کاراته کا وزن 67- کیلوگرم کشورمان با چهار پیروزی و یک شکست به مسابقه رده بندی راه یافت.

وی خاطرنشان کرد: درفشی پور در دیدار نخست خود برابر حریفی از الجزایر پس از تساوی یک بر یک در وقت معمول، با استفاده از قانون سنشو برنده میدان شد.

محمدصالحی ادامه داد: کاراته کا کرمانشاهی در دور دوم نیز برابر کاراته کا ترکیه ای که قهرمانی امیدهای جهان و اروپا را در کارنامه دارد پیروز و به مرحله سوم راه یافت.

رئیس هیات کاراته کرمانشاه افزود: درفشی پور در مسابقه سوم با نتیجه 2 بر یک از سد کاراته کای اسپانیایی عبور کرد و و در دیدار چهارم نیز چهار بر صفر مقابل حریفی از قزاقستان صاحب برتری شد.

وی با بیان اینکه کاراته کا کرمانشاهی عضو تیم ملی در دیدار نیمه نهایی برابر حریفی از مصر که دارنده مدال برنز امیدهای جهان است 2 بر صفر نتیجه را واگذار کرد، گفت: درفشی پور با قبول این شکست به دیدار رده بندی راه یافت.

محمدصالحی یادآور شد: درفشی پور برای کسب مدال برنز فردا (یکشنبه) به مصاف حریفی که عصر امروز مشخص می شود، خواهد رفت.

رئیس هیات کاراته کرمانشاه افزود: درفشی پور بهمن سال گذشته و در اولین مرحله لیگ‌ جهانی در فرانسه موفق به کسب نشان برنز شد.

چهارمین مرحله لیگ جهانی کاراته در سال 2018 از صبح دیروز (جمعه) در مراکش با حضور 545 کاراته کا از 72 کشور آغاز شده است.

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها