20. فروردين 1397 - 8:51   |   کد مطلب: 215557
مدیرکل فرودگاه بین المللی شهید اشرفی اصفهانی کرمانشاه با اشاره به انجام پنج هزار و867 پرواز در سال 96 در این فرودگاه گفت: این میزان پرواز نسبت به مدت سال قبل از آن، رشد هشت درصدی نشان می دهد.

به گزارش بازی دراز، مجتبی بیاتی روز یکشنبه در جمع خبرنگاران افزود: سال گذشته 699 هزار و 92 مسافر در فرودگاه کرمانشاه جابجا شدند که نسبت به سال 95 رشد 16 درصدی را در اعزام و پذیرش مسافر نشان می دهد. 
وی، میزان بار جابجا شده توسط مسافران در این مدت را نیز چهار هزار و 149 تن اعلام کرد و گفت: در این بخش نیز شاهد رشد 14 درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته هستیم.
بیاتی گفت: فرودگاه به عنوان یکی از مهم ترین زیرساخت های مهم اقتصادی و مواصلاتی در رونق و گسترش صنعت گردشگری و توسعه استان از جنبه های مختلف نقش موثری دارد. 
وی تاکید کرد که در فرودگاه کرمانشاه تصمیم داریم تا با تداوم روند رشد پروازها، با برقراری مسیرهای پروازی جدید سهم خود را در رضایت مردم و توسعه استان به خوبی ایفا کنیم.
فرودگاه کرمانشاه به عنوان فرودگاه مرکز منطقه غرب کشور در سال 1350 تاسیس شده و اکنون با انجام بیش از 120 پرواز برنامه ای هفتگی توسط 9 شرکت هواپیمایی به هفت مقصد پروازی داخلی و نیز مقاصد خارجی نقش بسزایی در جا بجایی مسافران استان های غربی کشور را دارد.
کرمانشاه با 2 میلیون نفر جمعیت در مرکزیت استان های کردستان، لرستان، ایلام و همدان قرار دارد.
3033/8066

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها