19. فروردين 1397 - 9:03   |   کد مطلب: 215531
پیکر پاک ستوانیکم شهید ایوب اسلامی نیا مامور انتظامی قصرشیرین روز شنبه با حضور پرشور مردم و مسئولان در شهر سرمست از توابع بخش گواور شهرستان گیلانغرب تشییع و به خاک سپرده شد.

به گزارش بازی دراز،  در آیین تشییع پیکر پاک این شهید والامقام مسئولان، فرماندهان نیروهای مسلح ، مسئولان دستگاه های اجرایی شهرستان های قصرشیرین و گیلانغرب و مردم مرزدار و غیور این شهرستان ها حضور داشتند. 

پیکر پاک این شهید والامقام در شهر سرمست تشییع و پس از طی مسیری به سمت زادگاهش روستای 'باسکله بورویم' در بخش گواور در مزار شهدای این روستا به خاک سپرده شد. 

ستوانیکم ایوب اسلامی نیا نخستین شهید انتظامی سال 1397 و مسئول دایره مبارزه با قاچاق کالا پلیس آگاهی قصرشیرین بود که عصر روز پنجشنبه 16 فروردین در درگیری با قاچاقچیان سوخت در این شهرستان به درجه رفیع شهادت نائل آمد. 

شهرستان گیلانغرب با بیش از 72 هزار تن جمعیت در غرب کرمانشاه در دوران دفاع مقدس 750 شهید ، 2 هزار و 250 جانباز و 141 آزاده را تقدیم انقلاب اسلامی کرده است. 

همچنین پنج هزار و 800 شهید مهاجر نیز از سراسر میهن اسلامیمان در هشت سال جنگ تحمیلی در نقاط عملیاتی این شهرستان به دیدار حق شتافته اند. 

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها